RKS Flexibilní lepidlo 25 kg C2 TE S1

1 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Vysoce flexibilní cementové lepidlo a stěrka s přísadou trasu pro lepení cihlových pásků, přírodního a umělého kamene a keramických obkladů a stěrka pro zateplovací systémy. Pro venkovní i vnitřní použití. Na lepení na podlahu a stěny. Lepení do tenké až str. tloušťky lůžka. Přidání trasu pro snížení rizika vzniku výkvětů a zabarvení.

440 Kč / ks    
Kategorie Flexibilní lepidla a spárovací hmotylepidlo na přírodní kámen, na obklad, Zobrazit další kategoriena dlažbu, lepidlo na kámen, Quick-mix
 

Flexibilní, suchá, maltová směs určená k lepení cihlových pásků, přírodního kamene, umělého kamene a pro stěrkování. Použití ve vnitřním i venkovním prostředí.

Lepidlo je zařazené do třídy C2 TE S1 - vysoká přídržnost k podkladu, zlepšené cementové lepidlo s výrazným omezením skluzu při lepení a prodlouženou dobou otevření, UNIVERZÁLNÍ a odolné vůči namáhání.

Výhody lepidla s přísadou trasu: omezují vznik výkvětů, zajišťují vysokou stabilitu a přilnavost na lepených plochách, malta nevytváří trhliny, nedochází k ušpinění pokládané plochy a při pokládce nevznikají dutiny.

Hmotnost balení: 25 kg
Použití: interiér, exteriér
Mrazuvzdornost: ano
Obsahuje: C2 TE S1
Spotřeba na m²: 4 - 6 kg

 

Hmotnost 25 kg
lepidlo na dlažbu, na obklad, quick