Formátovaná dlažba

Řezaná formátovaná dlažba z kamene

Formátované dlažby z přírodního kamene řezané na požadovaný rozměr. V naší nabídce najdete řezanou dlažbu v různých tloušťkách vhodnou k dekoraci interiéru nebo venkovní dlažby, které lze použít na pokládku jako zámkovou dlažbu nebo dlažbu na terasu a chodníky.

Ideální kamenná dlažba do interiéru

Formátované kamenné dlažby jsou, narozdíl od štípaného kamene, ořezány a přírodní materiál je opracovávaný. To znamená, že má jasně stanovené linie a tvar. Právě proto je řezaná dlažba z kamene vhodná především do interiérů. Samozřejmě je možné ji použít i na terase nebo v okolí bazénů, ale tyto kamenné dlažby do kuchyně, koupelny, obývacího pokoje nebo chodby doporučujeme určitě více. Přestože přinášíme nejlevnější kamenné dlažby, tak cena řezané kamenné dlažby je obvykle několikrát vyšší, než je cena štípané neformátované dlažby. Logicky připlácíte zejména za náročné opracování materiálu, ale na druhou stranu je nutné podotknout, že řezaná kamenná dlažba do domu je o něco luxusnější a určitě vhodnější.

Řezaná kamenná dlažba andezit, travertin nebo pískovec?

Formátovaná dlažba travertin je v dnešní domě nejoblíbenější. Má originální design, nadčasovost a nepochybně je znakem luxusu. Velkoformátové dlaždice lze kombinovat s travertinovými mozaikami, čímž vytvoří překrásný celek. Pískovcová kamenná dlažba je zas preferována kvůli škále teplých barev. Je skvělá nejen jako vnitřní, ale i jako venkovní dlažba kolem bazénu. Formátovaná pískovcová dlažba z naší nabídky je kalibrovaná na tloušťku 2,2 cm.

 

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

 • Skladem

  Velmi elegantní travertinová venkovní dlažba Classic v přesném formátu 30x15cm v tloušťce 3 cm. Exkluzivní kamenná dlažba pro moderní architekturu v oblíbené bledě-béžové barvě (Ivory).

  899 Kč / m2
 • Venkovní travertinová dlažba v barvě Gold - žluto hnědé barvy s bílým melírováním a výraznou kresbou ve formátu 30x15x3 cm tloušťka. Přírodní formátovaný kámen určený jako dlažba na terasy, do altánků, kolem bazénů, příjezdové cesty, či různé druhy zahradních chodníků.

  930 Kč / m2
 • Výjimečná a exkluzivní dlažba z přírodního kamene travertin v příjemné zemité hnědé barvě Noce, formátována na rozměr 30x15 cm v tl. 3cm. Právě travertin je velmi oblíbeným materiálem nejen pro byty a domy ale i administrativní budovy, hotely či wellnes centra.

  930 Kč / m2
 • Kamennou terasovou dlažbu z travertinu formátovanou na rozměr 30x15x3cm nabízíme v barvě Red s bílým melírováním a výraznou kresbou. Dlažba má vysokou odolnost, je mrazuvzdorná, protiskluzová a i po letech stálobarevná. Krásná a velmi oblíbená dlažba z travertinu v barvě bordovo-růžové v tl. 3cm je vhodná zejména do exteriéru.

  1 050 Kč / m2
 • Tento TRAVERTÍN dodáváme v daném rozměru 30x15x3cm ale i ve francouzském vzoru v tloušťce 1,2 cm (pro interiér) a tloušťce 3 cm (pro exteriér), takže si určitě vyberete formát který bude nejlépe vyhovovat Vaší představě.

  990 Kč / m2
 • Zformátovaná pískovcová dlažba šedé barvy ve francouzském vzoru vhodná jako dlažba na terasu, zahradu, chatu, schody a okolí bazénů. Venkovní kamenná dlažba kalibrovaná na tloušťku 2,2cm.

  960 Kč / m2
 • Kamenná dlažba z pískovce žluto-hnědé barvy ve francouzském vzoru vhodná jako dlažba na terasu, zahradu, chatu, kolem bazénu a pod. Přírodní kámen pískovec patří mezi nejpoužívanější kameny, který je velmi odolný a nelze jej poškodit.

  960 Kč / m2
 • Velmi krásná bledě-béžová mramorová dlažba řezaná na přesný formát 30x15cm v tloušťce 3 cm.

  865 Kč / m2

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem