Kamenné šlapáky

Kamenné desky a kamenné šlapáky

Šlapáky, šlapákové kameny nebo kamenné desky jsou známé jako nášlapné kameny větších průměrů, od 30 cm - 60 cm a tloušťka od 2 cm - 8 cm. Kamenné šlapáky jsou pravidelné – opracované sekáním do pravidelných tvarů nebo nepravidelné.

Kamenné desky velkých průměrů jsou jednou z možností, jak přejít přes trávník suchou nohou. Dále takové desky slouží k vybudování chodníků a přírodních cestiček v zahradě, před domem nebo v parku. Využívají se zejména v zahradní architektuře pro různé tipy okrasných zahrad. Ukládání je možné do suchého nebo betonového lože nebo přímo do trávníku.

Nabízíme šlapáky z různých přírodních kamenů jako je andezit, pískovec, gneis, vápenec, indický pískovec a jiné. Místo přírodního kamene je všude tam, kde chceme zdůraznit hodnotu, sílu a krásu přírodního materiálu s využitím všech jeho vlastností. Prohlédněte si následující šlapáky nebo desky a objednejte si je z pohodlí vašeho domova.

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • Dlažba z přírodního kamene pískovec formátována sekáním na rozměr 40x40 cm, tloušťka od 2,5-3 cm v přírodních zemitých pískových odstínech od hnědé až po bordó červenou.

  850 Kč / m2
 • Šlapáky nebo desky z přírodního kamene pískovec jsou velmi oblíbeným a vhodným materiálem na zahradní chodníky, protože se krásně začleňují do okolí.

  850 Kč / m2
 • Formátovaná dlažba z přírodního kamene - křemenný pískovec v šedém odstínu ve formátu 40x40 cm, tloušťka 2,5-3 cm.

  850 Kč / m2
 • Ručně tesané kvalitní a odolné kamenné šlapáky z výběrového přírodního kamene indický pískovec Modak, v průměru 30-50 cm a tloušťce 2-3 cm. Šlapáky jsou upraveny sekáním do oválného tvaru.

  210 Kč / ks
 • Indické pískovcové šlapáky upravené sekáním do oválného piškotového tvaru. Nabízíme ručně tesané kvalitní a odolné kamenné šlapáky z výběrového přírodního kamene indický pískovec Mint, v průměru 30-50 cm a tloušťce 2-3 cm.

  210 Kč / ks
 • Indický pískovec upravený sekáním do oválného piškotového tvaru v tloušťce 2-3 cm na chodníčky, cestičky nebo nášlapné desky do zahrady nabízíme v různých barevných provedeních.

  215 Kč / ks
 • Šlapáky, nášlapné kameny a desky pro zahradní architekturu z andezitu se díky své tvrdosti a dlouhověké neměnné kvalitě používají na pokládku nesouvislých ploch, chodníčků v zahradách, vytváření cestiček v parcích, kolem jezírka nebo kolem domu.

  od 530 Kč / m2

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem