na dlažbu

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • Bílé flexibilní stavební lepidlo. Minerální bílá lepicí malta na lepení mramoru a všech ostatních druhů přírodního kamene, keramických obkladů a dlažeb. Vhodná na nové stavby, renovace i opravy. Vhodná na namáhané plochy podlahového topení, balkony, terasy, fasády atd. Použití na plochy s následným spárováním bílou spárovací hmotou. Balena v 25 kg sáčcích.

  410 Kč / balení
 • Minerální, flexibilní bílá lepicí malta. Směs s přísadou trass na výrobu bílého, velmi pružného lepidla pro tenkovrstvé lepení (hr.lôžka 3-8mm) obkladů a dlažeb z mramoru, přírodního kamene a materiálů, náchylných na zabarvení. Pro venkovní i vnitřní použití na nové stavby, renovace i opravy. Vhodné lepidlo na namáhané plochy podlahového topení, balkony, terasy, fasády atd.

  530 Kč / balení
 • Vysoce flexibilní cementové lepidlo a stěrka s přísadou trasu pro lepení cihlových pásků, přírodního a umělého kamene a keramických obkladů a stěrka pro zateplovací systémy. Pro venkovní i vnitřní použití. Na lepení na podlahu a stěny. Lepení do tenké až str. tloušťky lůžka. Přidání trasu pro snížení rizika vzniku výkvětů a zabarvení.

  440 Kč / ks
 • Flexibilní lepidlo na lepení různých typů obkladů a dlažeb do tenkého maltového lože ve venkovním i vnitřním prostředí. Suchá maltová flexibilní směs určená pro tenkovrstvé (tl. vrstvy 3 - 8 mm) lepení obkladů, dlažeb, kamene, mozaiky atd. Pro velmi namáhané plochy, jako jsou balkony, terasy a pod. Vhodné i pro plochy s podlahovým vytápěním. Na málo savé nebo nenasákavé podklady.

  315 Kč / ks
 • Malta s přísadou trassu - suchá maltová směs s přísadou trassu pro pokládku do tlustého maltového lože (20 -40mm) a současné spárování dlažeb z přírodního kamene nebo cihelných dlažeb na podlahách, terasách, podestách, nášlapných plochách schodišť, parapetech atd.

  175 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem