do interiéru

Přírodní kamenné obklady a dlažby se stávají stále více trendy. Vašemu interiéru dodají elegantní a jedinečný vzhled a také přinesete kousek přírody do Vašeho domova. Kamenný obklad jako dekorace doladí interiér zařízený v moderním stylu ale také vynikne v oblíbeném rustikálním stylu.

Kromě tradičních mramorových a travertinových obkladů či dlažeb nabízíme na okladanie pískovec, vápenec, gneis, kvarcit, andezit a různé druhy lomového kamene. Tloušťka obkladu se pohybuje od 1cm do 3 cm, dlažby jsou v tloušťce od 3 cm do 7 cm, používají se zejména formátované řezané, nepravidelné štípané nebo velkoformátové obklady a dlažby, které lze využít zejména v koupelně, kuchyni, vstupní hale nebo obývacím pokoji.

S kamenným obkladem získají tyto prostory nový, elegantní a stylový vzhled. Oproti výmalbě, kterou je třeba pravidelně obnovovat, vydrží obklady po celou dobu životnosti bez jakékoliv údržby a péče. Obklad slouží zejména jako dekorativní prvek ale také dokáže snížit hlučnost, nepříjemnou ozvěnu v interiéru, zakryje křivou stěnu nebo nepěknou omítku.