Bazénové lemy, parapety, schody

7 položek celkem
bazenovy lem
930 Kč / bm

Bazénový lem z travertinu, který umožní olemování bazénu s pravoúhlým půdorysem. Lemy nabízíme ve velikosti 80x25x3cm tloušťka, v barvě Classic - bledobéžovej (Ivory) .

547
Bazénový lem / parapet travertín Silver 80 x 25 x 3 cm
930 Kč / bm

Parapetní desky z přírodního kamene travertin v barvě Silver nabízíme v rozměrech: délka dle požadavku zákazníka x 25cm šířka x 3cm tloušťka.

963
travert
930 Kč / bm

Parapetní desky z přírodního kamene travertin v barvě Gold nabízíme v rozměrech: délka dle požadavku zákazníka x 25cm šířka x 3cm tloušťka.

553
mocca bazenovy lem
930 Kč / bm

Parapety z přírodního kamene travertin jsou svou nezaměnitelnou kresbou vhodné jak do interiéru tak díky své trvanlivosti a odolnosti jsou vhodné i do exteriéru. Nabízíme je i...

5778
bazenovy lem noche
930 Kč / bm

Parapety z přírodního kamene travertin jsou svou nezaměnitelnou kresbou vhodné jak do interiéru tak díky své trvanlivosti a odolnosti jsou vhodné i do exteriéru. Nabízíme je v...

550
Bazénový lem / parapet travertín Red 80 x 25 x 3 cm
930 Kč / bm

Parapetní desky z přírodního kamene travertin v barvě Red nabízíme v rozměrech: délka dle požadavku zákazníka x 25cm šířka x 3cm tloušťka.

964
parapet classic
930 Kč / bm

Travertinové parapetní desky z přírodního kamene v bledě-béžové barvě Classic se používají na překrytí spodní špalety okna v exteriéry i interiéry nebo jako čepice na zídky nebo...

556

Bazénové lemy a kamenné parapetní desky

Bazénové lemy poskytují elegantní a praktické zakončení dlažby kolem bazénů. Nabízíme bazénové lemy z travertinu, které umožní olemování bazénu s pravoúhlým půdorysem. Bazénový lem z kamene nabízíme ve standardní velikosti 80 x 25 x 3 cm tloušťka. A abychom nezapomněli – lemy korespondují s travertinovými dlažbami, které máme v naší nabídce.

Tyto bazénové lemy jsou vyrobeny z přírodního kamene travertin a svojí tloušťkou a barevností korespondují s travertinovými dlažbami, které jsou v naší nabídce a mohou být použity jako pokládka kolem bazénu. Povrchová úprava lemů je broušená – protiskluzová. Bazénový lem z kamene je odolný vůči chemické úpravě vody.

Proč se rozhodnout pro bazénové lemy z materiálu travertin? Travertin je přírodní materiál, který vyniká především svým krásným vzhledem a originalitou. Používá se v interiérech i exteriérech, a to na podlahy nebo obklady stěn. Z travertinu se vyrábějí také obklady fasád, krbů, schodišť, parapetní desky nebo níže uvedené bazénové lemy.

Máme pro vás i odolné parapety z kamene

Parapetní desky z kamene travertin se používají k překrytí spodní špalety okna. Kamenné parapety nabízíme v rozměru délka dle požadavku zákazníka x 25 cm šířka x 3 cm tloušťka. Ze spodní strany parapetu je vyříznuta okapová drážka, která zabraňuje stékání vody po fasádě. Parapety na oknech se kladou do mírného spádu, v případě použití čepice na zdech je možné je do spádu různě tvarovat.

Parapety z přírodního kamene jsou svou nezaměnitelnou kresbou vhodné do interiéru, ale díky své trvanlivosti a odolnosti i do exteriéru. Parapetní desky z umělého kamene jsou také jistou možností, ale nedoporučujeme je z důvodu nižší životnosti a odolnosti. Parapety z kamene jsou odolnější, vydrží déle, nenasakují vodu a jsou odolné i vůči mrazům. Lidé prostě ještě nevynalezli žádný lepší materiál, jakým je právě přírodní kámen!

Věříme, že níže uvedené kamenné bazénové lemy a parapetní desky z kamene oceníte a zaujmou vás svým elegantním a luxusním vzhledem. Vždyť právě zmíněný travertin se v minulosti v hojném množství používal i ve šlechtických a královských rezidencích (především ve Francii). A kamenné dlažby, obklady či parapety tam stojí dodnes!