Bazénové lemy, kamenné parapety a schody, palisády z přírodního kamene

9 položek celkem
Bazénový lem travertin Classic světle-béžové barvy
od 890 Kč / bm

Bazénový lem z travertinu Classic, který umožní olemování bazénu s pravoúhlým půdorysem. Lemy nabízíme ve velikosti 80x25x3cm tloušťka, v barvě Classic - bledobéžovej.

605/80
schody z travertinu stříbrné barvy travertin Silver
890 Kč / bm

Bazénové lemy z přírodního kamene travertin jsou svojí nezaměnitelnou kresbou vhodné jak do interiéru tak díky své trvanlivosti a odolnosti i do exteriéru. Nabízíme je v rozměru...

963
travert
890 Kč / bm

Parapetní desky z přírodního kamene travertin v barvě Gold nabízíme v rozměrech délka a šířka dle požadavku zákazníka nebo standard 80 cm x 25cm šířka x 3cm tloušťka.

553
mocca bazenovy lem
890 Kč / bm

Parapety / bazénové lemy z přírodního kamene travertin jsou svojí nezaměnitelnou kresbou vhodné jak do interiéru tak díky své trvanlivosti a odolnosti jsou vhodné i do...

5778
Bazénový lem z hnědého travertinu Noche.
od 890 Kč / bm

Bazénové lemy / parapety z přírodního kamene travertin jsou svojí nezaměnitelnou kresbou vhodné jak do interiéru tak díky své trvanlivosti a odolnosti jsou vhodné i do...

608/80
Bazénový lem / parapet travertín Red
890 Kč / bm

Parapety z přírodního kamene travertin jsou svojí nezaměnitelnou kresbou vhodné jak do interiéru tak díky své trvanlivosti a odolnosti jsou vhodné i do exteriéru. Nabízíme je v...

964
Exclusiv bazénový lem travertin Classic 30 x 30 x 10 na 3 cm
1 990 Kč / bm

Bazénový lem "s nosem" z travertinu Classic světle béžové barvy. Je z něj možné vytvořit olemované bazény s pravoúhlým půdorysem. Lemy nabízíme ve velikosti 30 x 30 x 10 na 3cm...

5820
parapet classic
890 Kč / bm

Travertinové parapetní desky z přírodního kamene v bledě-béžové barvě Classic se používají na překrytí spodní špalety okna v exteriéry i interiéry nebo jako čepice na zídky nebo...

556
Prémium bazénový lem travertin Classic 61 x 30,5 x 6 na 3 cm
1 630 Kč / bm

Bazénový lem z TRAVERTINU, který umožní olemování bazénu s pravoúhlým půdorysem. Lemy nabízíme ve velikosti 61 x 30,5 x 6 na 3cm tloušťka, v barvě Classic - světle béžové.

5819

Bazénové lemy a kamenné parapetní desky

Bazénové lemy poskytují elegantní a praktické zakončení dlažby kolem bazénů. Nabízíme bazénové lemy z travertinu, které umožní olemování bazénu s pravoúhlým půdorysem. Bazénový lem z kamene nabízíme ve standardní velikosti 80 x 25 x 3 cm tloušťka.

Tyto bazénové lemy jsou vyrobeny z přírodního kamene travertin a svojí tloušťkou a barevností korespondují s travertinovými dlažbami, které jsou v naší nabídce a mohou být použity jako pokládka kolem bazénu. Povrchová úprava lemů je broušená – protiskluzová. Bazénový lem z kamene je odolný vůči chemické úpravě vody.

Proč se rozhodnout pro bazénové lemy z materiálu travertin? Travertin je přírodní materiál, který vyniká především svým krásným vzhledem a originalitou. Používá se v interiérech i exteriérech, a to na podlahy nebo obklady stěn. Z travertinu se vyrábějí také obklady fasád, krbů, schodišť, parapetní desky nebo níže uvedené bazénové lemy.

Máme pro vás i odolné parapety z kamene

Parapetní desky z kamene travertin se používají k překrytí spodní špalety okna. Kamenné parapety nabízíme v rozměru délka dle požadavku zákazníka x 25 cm šířka x 3 cm tloušťka. Ze spodní strany parapetu je vyříznuta okapová drážka, která zabraňuje stékání vody po fasádě. Parapety na oknech se kladou do mírného spádu, v případě použití čepice na zdech je možné je do spádu různě tvarovat.

Parapety z přírodního kamene jsou svou nezaměnitelnou kresbou vhodné do interiéru, ale díky své trvanlivosti a odolnosti i do exteriéru. Parapetní desky z umělého kamene jsou také jistou možností, ale nedoporučujeme je z důvodu nižší životnosti a odolnosti. Parapety z kamene jsou odolnější, vydrží déle, nenasakují vodu a jsou odolné i vůči mrazům. Lidé prostě ještě nevynalezli žádný lepší materiál, jakým je právě přírodní kámen!

Věříme, že níže uvedené kamenné bazénové lemy a parapetní desky z kamene oceníte a zaujmou vás svým elegantním a luxusním vzhledem. Vždyť právě zmíněný travertin se v minulosti v hojném množství používal i ve šlechtických a královských rezidencích (především ve Francii). A kamenné dlažby, obklady či parapety tam stojí dodnes!