O nás

Přírodní kámen stál na samém počátku lidské civilizace a stojí kolem nás kdekoliv nenápadně a skromně. Přírodní kámen tu byl vždy, a navzdory všem převratným novinkám zůstane i v budoucnu upřednostňován před umělým materiálem. Přednostmi přírodního kamene jsou hlavně odolnost, dlouhověkost, přirozenost a také ekologická čistota.

Naše společnost Stonetra se zabývá prodejem přírodního kamene již dlouhá léta. Začali jsme těžbou andezitu ještě v roce 2003. Za dvacet let na trhu jsme získali řadu zkušeností, díky kterým pečlivě vybíráme a připravujeme ty nejlepší produkty pro naše zákazníky. Vybírat můžete z nejpopulárnějších přírodních materiálů jako jsou mramor, vápenec nebo největší fešák mezi kameny travertin. V naší nabídce nechybí ani další ekologické materiály: andezit, žula, čedič, pískovec, kvarcit, gneis nebo břidlice.

Od založení společnosti jsme značně rozšířili náš sortiment přírodního kamene a přidružených produktů. Aktuálně v naší nabídce najdete velké množství druhů a výrobků přírodního kamene z celého světa. Portfolio produktů se dělí do několika kategorií: Obkladový kámen, Interiérová dlažba a obklad, Velkoformátová dlažba a obklad, Kamenná mozaika, Štípaný nepravidelný kámen, Lepení a impregnace, Venkovní dlažba, Bazénové lemy, schody, kamenné parapety řezané na míru, Dlažební kostky a obrubníky, Gabiony, Okrasné kameny, Kamnený koberec.

A odkud obklady a dlažby z přírodního kamene dovážíme? Nejčastěji se jedná o tyto země: Chorvatsko, Makedonie, Řecko, Bulharsko, Maďarsko, Brazílie, Turecko, Německo, Vietnam, Indie a Čína.

Vaše přítomnost na našem e-shopu znamená, že nejspíše dokážete ocenit přírodní kámen, jeho krásu i výhody. Přečtěte si Proč nakupovat právě u nás.

Věříme, že u nás najdete materiály, které vám pomohou zkrášlit vaše příbytky a okolí. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat, nebo navštívit a pokud potřebujete vidět ukázky naší práce, nahlédněte i do galérie. V našem showroomu se o tom můžete přesvědčit na vlastní oči a vybrat si kámen, který nejlépe dokreslí nejen celkový vzhled exteriéru, ale zajistí i pohodu během krásných letních dnů strávených u bazénu nebo grilu. Přírodní materiály dokonale podtrhnou krásu rostlin a stromů, přičemž dokonale zapadnou ve volném prostoru vašeho obydlí.

Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně.