O nás

Přírodní kámen stál na samém počátku lidské civilizace a stojí kolem nás kdekoliv nenápadně a skromně. Přírodní kámen tu byl vždy, a navzdory všem převratným novinkám zůstane i v budoucnu upřednostňován před umělým materiálem. Přednostmi přírodního kamene jsou hlavně odolnost, dlouhověkost, přirozenost a také ekologická čistota.

Naše společnost STONETRA se zabývá prodejem přírodního kamene již dlouhá léta. Začali jsme těžbou andezitu ještě v roce 2003 a za tu dobu jsme získali řadu cenných zkušeností. Také jsme získali znalosti, díky kterým můžeme pečlivě vybírat a připravovat jen ty nejlepší produkty na trhu.

Od založení společnosti jsme značně rozšířili náš sortiment přírodního kamene a přidružených produktů. Aktuálně v naší nabídce najdete téměř 500 druhů a výrobků přírodního kamene z celého světa.

A odkud přírodní kameny pro kamenné obklady a další produkty na Slovensko přinášíme? Nejčastěji se jedná o tyto země: Chorvatsko, Makedonie, Řecko, Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Brazílie, Turecko, Egypt a Tunis, Německo, Vietnam, Indie a Čína.

Vaše přítomnost na našem e-shopu znamená, že nejspíše dokážete ocenit přírodní kámen, jeho krásu i výhody. Věříme, že u nás najdete materiály, které vám pomohou zkrášlit vaše příbytky a okolí. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat, nebo navštívit a pokud potřebujete vidět ukázky naší práce, nahlédněte i do galérie.

Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně.