O nás


Stonetra - Váš spolehlivý partner pro přírodní kámen

Společnost Stonetra se již dlouhá léta specializuje na prodej přírodního kamene. Naše cesta začala v roce 2003, kdy jsme se pustili do těžby andezitu. Od té doby jsme nasbírali mnoho zkušeností, které nám umožňují pečlivě vybírat a připravovat ty nejlepší produkty pro naše zákazníky.

text_cz

2

Díky dvěma dekádám na trhu víme, co naši zákazníci potřebují a očekávají. Naše portfolio zahrnuje širokou škálu přírodních materiálů, které jsou známé svou odolností, dlouhověkostí a estetickou hodnotou.

Nabízíme nejkvalitnější a nejmodernejší produkty

Vybírat můžete z nejpopulárnějších přírodních materiálů jako jsou mramor, vápenec nebo největší fešák mezi kameny - travertin. V naší nabídce nechybí ani další ekologické materiály: andezit, žula, čedič, pískovec, kvarcit, gneis nebo břidlice.

1

Neustále sledujeme nejnovější trendy a technologie v oblasti přírodního kamene, abychom mohli nabízet ty nejkvalitnější a nejmodernější produkty. Díky tomu se naše nabídka neustále rozšiřuje a přizpůsobuje aktuálním potřebám trhu. Aktuálně v naší nabídce najdete velké množství druhů a výrobků z přírodního kamene z celého světa. Portfolio produktů se dělí do několika kategorií:

Obkladový kámen, Interiérová dlažba a obklad, Velkoformátová dlažba a obklad, Kamenná mozaika, Štípaný nepravidelný kámen, Lepení a impregnace, Venkovní dlažba, Bazénové lemy, schody, kamenné parapety, Dlažební kostky a obrubníky, Gabiony, Okrasné kameny, Kamnený koberec.


Přírodní kámen z celého světa

A odkud obklady a dlažby z přírodního kamene dovážíme? Nejčastěji se jedná o tyto země:

vlajky

Makedonie, Chorvatsko, Řecko, Bulharsko, Maďarsko, Turecko, Německo, Vietnam, Indie, Čína a Brazílie.

Proč si vybrat právě nás?

Dlouholeté zkušenosti nám umožňují poskytovat zákazníkům nejen kvalitní produkty, ale i odborné poradenství a podporu při výběru vhodného materiálu pro všechny projekty. Ať už plánujete rekonstrukci, stavbu nového domu nebo jen hledáte inspiraci pro zkrášlení svého domova, v Stonetra najdete vše, co potřebujete. Podívejte se také na výhody a benefity, které vám nabízíme!

Moderní showroom - široká nabídka

3

V našem showroomu se o tom můžete přesvědčit na vlastní oči a vybrat si kámen, který nejlépe dokreslí nejen celkový vzhled exteriéru, ale zajistí i pohodu během krásných letních dnů strávených u bazénu nebo grilu. Přírodní materiály dokonale podtrhnou krásu rostlin a stromů, přičemž dokonale zapadnou ve volném prostoru vašeho obydlí.

Vaše přítomnost na našem e-shopu znamená, že dokážete ocenit přírodní kámen, jeho krásu i výhody. Věříme, že u nás najdete materiály, které vám pomohou zkrášlit vaše příbytky a okolí. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit, a pokud potřebujete vidět ukázky naší práce, nahlédněte i do galerieTěšíme se na vaši návštěvu a věříme, že společně najdeme ten pravý kámen pro váš projekt.