O nás

Přírodní kámen stál na samém počátku lidské civilizace a stojí kolem nás kdekoliv nenápadně a skromně. Přírodní kámen tu byl vždy, a navzdory všem převratným novinkám zůstane i v budoucnu upřednostňován před umělým materiálem. Přednostmi přírodního kamene jsou hlavně odolnost, dlouhověkost, přirozenost a také ekologická čistota.

Naše společnost STONETRA se zabývá prodejem přírodního kamene již dlouhá léta. Začali jsme těžbou andezitu ještě v roce 2003 a za tu dobu jsme získali řadu cenných zkušeností. Také jsme získali znalosti, díky kterým můžeme pečlivě vybírat a připravovat jen ty nejlepší produkty na trhu.

Od založení společnosti jsme značně rozšířili náš sortiment přírodního kamene a přidružených produktů. Aktuálně v naší nabídce najdete téměř 500 druhů a výrobků přírodního kamene z celého světa.

A odkud přírodní kameny pro kamenné obklady a další produkty na Slovensko přinášíme? Nejčastěji se jedná o tyto země: Chorvatsko, Makedonie, Řecko, Bulharsko, Česká republika, Maďarsko, Brazílie, Turecko, Egypt a Tunis, Německo, Vietnam, Indie a Čína.

Vaše přítomnost na našem e-shopu znamená, že nejspíše dokážete ocenit přírodní kámen, jeho krásu i výhody. Věříme, že u nás najdete materiály, které vám pomohou zkrášlit vaše příbytky a okolí. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat, nebo navštívit a pokud potřebujete vidět ukázky naší práce, nahlédněte i do galérie.

Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení