Kaminky na kamenny koberec

Kamínky na kamenný koberec

Z dětství nebo dokonce z poslední dovolené určitě znáte ten příjemný pocit chůze po břehu řeky nebo moře, kdy bosýma nohama kráčíte po hladkých kamíncích. Kdo by to nemiloval? Kamenné koberce jsme si zamilovali i my, a proto v této kategorii přinášíme kamínky na kamenný koberec. Kámen pro kamenný koberec nemáme jen jeden, ale přichystali jsme hned několik typů materiálů, ze kterých si rozhodně vyberete i vy.

Kamenné koberce dodají šmrnc každé místnosti

Koupit kamínky na kamenný koberec a připravit kamenný koberec je dnes jednodušší než kdykoliv předtím. A hlavně je to opravdu originální řešení, které dodá vašemu domu pořádnou špetku luxusu i elegance. Ve srovnání s klasickou kamennou dlažbou získáte 1 výhodu navíc – celistvý povrch bez velkých či malých spár. Další výhody jsme jmenovali níže, většinu z nich už sdílí společně s klasickou kamennou dlažbou do interiéru.

A kde můžete kamínky na koberec využít?

 • Jako kamenný koberec v rámci chodníků, terasy, balkonu nebo i kolem bazénu, či dalších exteriérových ploch.
 • Jako podlaha z kamenného koberce při rekonstrukci a renovaci starších povrchů.
 • Kamenný koberec do interiéru se hodí především do koupelny a na toaletu, protože zvládá i mokré prostředí (uzavřená struktura).
 • Někteří zákazníci kamenné koberce z drobných kamínků využívají i na parkoviště – kamínky mají vysokou pevnost, při profesionální aplikací jsou vysoce odolné a zvládnou i vysoký tlak (zapotřebí větší vrstva).

 

TIP: Nezapomeňte, že kromě kamínků potřebujete i lepidlo na kamenný koberec (epoxidová pryskyřice).

Vlastnosti, které mají nabízené kamínky na kamenný koberec:

 • Mechanická odolnost,
 • možnost použít v interiéru, ale i exteriéru,
 • žádné spáry jako u kamenné dlažbě,
 • již po 24 hodinách je možné po koberci chodit,
 • přírodní kamínky na koberec mají přirozený a luxusní vzhled,
 • nenáročná údržba během roku,
 • aplikace je možná na asfalt, beton, zámkovou dlažbu a podobně,
 • kamínky jsou vhodné i při podlahovém topení.

Ale dost bylo superlativů. Prohlédněte si následující kameny pro kamenné koberce a přesvědčte se o jejich skvělých vlastnostech na vlastní kůži.

 

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

 • ArabescatoRoso36 752/ARA
  Arabescato Roso - kámen pro kamenný koberec

  Směs kameniva pro kamenné koberce - dostupná ve třech frakcích, praný štěrk 3/6 mm, oblázky 3/5mm a 5/8mm. Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Kaminky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag)..

   

  od 10,50 Kč / kg
 • ubs 10 bardiglio light 4 8 861 1095 943/ARA
  Bardiglio - kámen pro kamenný koberec

  Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva z italského mramoru šedo-bíla barva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povch. Kamínky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

  od 14,60 Kč / kg
 • beige botticino mit bindemittel steinteppich stone matrix 949/ARA
  Botticino - kámen pro kamenný koberec

  Kamenný koberec slonová kost je směsí přírodního kameniva mramor Botticino ve frakcích štěrk 3/6 mm a oblázky 3/5mm a 5/8mm. Kamínky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

   

  od 8,10 Kč / kg
 • BreciaPernice 755/BRE
  Brecia Pernice - kámen pro kamenný koberec

  Přírodní kamenivo, praný mramorový štěrk Breccia Pernice pro kamenný koberec - frakcia 3/6mm, prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag). Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, vytvoří celistvý, mrazuvzdorný, vodopropustný, vysoce odolný a protiskluzový povrch.

  od 8,10 Kč / kg
 • Dmix 2 4 764/D-M
  D-mix - kámen pro kamenný koberec

  Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Kaminky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

  od 2,20 Kč / kg
 • Dmix 2 4 761/D-M
  D-mix Aquarium - pro kamenný koberec

  Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Kaminky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

  od 4,10 Kč / ks
 • GialoMori36 767/GIA
  Giallo Mori - kámen pro kamenný koberec

  Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Přírodní kamenivo pro kamenné koberce - hořčicovo žlutý mramor, dostupný jako praný štěrk ve frakcích 3/6 mm a oblázky 3/5mm a 5/8mm. Kamínky prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

  od 9,20 Kč / kg
 • GialoSiena3 6 k 1012/GIA
  Giallo Siena - kámen pro kamenný koberec
  Kamínky pro kamenný koberec mramor Giallo Siena, barva žluto-bílá. Dostupný ve troch frakcích -  3/6mm praný štěrk a oblázky 3/5mm a 5/8mm. Kamínky pro kamenný koberec prodávame v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).
   

   

  od 11,70 Kč / kg
 • carnico36 811/GRI
  Grigio Carnico - kámen pro kamenný koberec

  Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Přírodní kamenivo šedoantracitové barvy s bílou - mramor Grigio Carnico dodávame v troch frakcích - 3/6mm štěrk a oblázky 3/5mm a 5/8mm. Kamínky pro kamenný koberec prodávame v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

  prodáváme v 25 kg kapsách, volně ložené nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   
  edo antracitová kombinace s bielou dodává exkluzivní vzhled.
   
  Oblíbený mramor pro kamenné koberce v 3 velkostných frakcích. Šedo antracitová kombinace s bielou dodává exkluzivní vzhled.

   

  od 11,20 Kč / kg
 • vyr 2261Grigio Occhialino 955/GRI
  Grigio Occhialino - kámen pro kamenný koberec

  Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Kaminky pro kamenné koberce ze šedého mramoru dostupné ve troch frakcích -  3/6mm praný štěrk a oblázky 3/5mm a 5/8mm. Kaminky prodávame v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

  od 10,30 Kč / kg
 • limba 961/D
  Limba Brown - kámen pro kamenný koberec

  Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Kaminky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

   

  od 5,30 Kč / kg
 • MaroneMogano 36 770/MAR
  Marone Mogano - kámen pro kamenný koberec
  Mramorový praný štěrk ve třech frakcích -  štěrk 3/6 mm, oblázky 3/5mm a 5/8mm pro kamenný koberec, hnědý. Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Kaminky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

  od 12,20 Kč / kg
 • Natural Cream 2 4cm 773/NAT
  Natural Cream - kámen pro kamenný koberec

  Samostatně prodejné kamenivo pro kamenný koberec v barvě slonové kosti s malou přísadou hnedastých zrn. Kámen pro štrkový koberec, frakce kameniva 2/4mm a 4/6mm. Kaminky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

  129 Kč / balení
 • m1 nero ebano pln detail 2 964/GRI
  Nero Ebano - kámen pro kamenný koberec

  Černý kamenný koberec z italského mramoru Nero Ebano. Díky epoxidové pryskyřici je černá barva zvýrazněna a velmi tmavá. Kamenný koberec vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Kaminky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

  od 8,30 Kč / kg
 • RosaCorallo 36 776/ROS
  Rosa Corallo - kámen pro kamenný koberec

  Narúžovělý mramor pre kamenný koberec, dostupný jako praná drť 3/6mm nebo jako oblázky 3/5mm a 5/8mm. Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Kaminky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

  od 7,80 Kč / kg
 • RossoVerona 36 779/ROS
  Rosso Verona - kámen pro kamenný koberec

  Kámen pro kamenný koberec - červená mramorová drť Rosso Verona - frakce 3-6mm nebo jako oblázky ve frakcii  3/5mm a 5/8mm. Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Kaminky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

   

  od 7,80 Kč / kg
 • Verde Alpi 36 782/VER7
  Verde Alpi - kámen pro kamenný koberec

  Mramor zelený pro kamenné koberce - Verde Alpi v troch frakcích. Praný štěrk 3/6mm nebo oblázky 3/5mm a 5/8mm. Kamenný koberec je směsí přírodního kameniva a speciální pryskyřice, který vytvoří celistvý, vodopropustný a vysoce odolný povrch. Kaminky pro kamenné koberce prodáváme v 25 kg baleních nebo ve velkoobjemových vacích (Big-Bag).

  od 8,70 Kč / kg

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem