Lepení, spárování, impregnace

Lepení, spárování, impregnace

Flexibilní lepidla a spárovačky Quick-mix

Hledáte flexibilní lepidlo na obklad nebo lepidlo na dlažbu? Zajistili jsme pro naše klienty i kvalitní maltové směsi s trassem určené k lepení a spárování přírodního kamene, cihlových pásků a pohledového zdiva všech typů. Tato flexibilní lepidla jsou vhodná na vnější a také vnitřní aplikace.

Maltové směsi s přídavkem trassu dostávají vyšší difuzní otevření, což příznivě pomáhá regulovat vlhkost, mají vysokou odolnost vůči klimatickým podmínkám, trass příznivě reguluje nárůsty pevnosti, zajišťuje dobrou zpracovatelnost maltových směsí, nedochází k zašpinění zpracovávaných stavebních prvků – přírodního kamene a výrazně snižuje možnost tvorby výkvětů.

Proč lepidlo na dlažbu nebo lepidlo na obklad od nás?

 • Flexibilní lepidla jsou odolné vůči vodě a mrazu.
 • Vhodná lepidla na kámen do interiéru i exteriéru.
 • Nadstandardně vysoká přilnavost.
 • Velmi vysoká pevnost.
 • Lepidla a spárovačky jsou výhradně od prověřených výrobců, se kterými máme dobré zkušenosti i my sami (například qucik-mix).
 • Zdravotně nezávadné.

Impregnace, ochrana a ošetření přírodního a umělého kamene

Impregnace dlažby a obkladu je většinou hydrofobní nebo olejofobní. Hydrofobní impregnace kamene zabraňuje pronikání vlhkosti a chrání tak kamenné obklady a dlažby před poškozováním a znečištěním. Olejofobní impregnace zase velmi účinně odpuzují nejen vodu, ale také oleje a mastnotu. Jsou ideální na parkoviště, do garáže nebo na příjezdové cesty.

Impregnace přírodního kamene – travertinu, mramoru, pískovce i umělého kamene. Pokud chcete ochránit svou investici do kamenné dlažby nebo obkladu, vsaďte na kvalitní impregnace HMK (silikonová impregnace, ochranné prostředky před spárováním a další). Čištění dlažby a obkladu z kamene není nezbytné realizovat příliš často, protože přírodní kámen je vysoce odolný materiál, ale čas od času se ošetření kamenné dlažby nevyhnete.

V nabídce pro vás máme jedinečné výrobky MOELLER pro přírodní kámen, umělý kámen a keramiku. Třístupňový systém: čištění – ochrana – ošetření.

 

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem

 • OBAL NKF (BKW) 25kg 568
  Bílé flexibilní lepidlo NKF 25 kg C2 TE S1

  Bílé flexibilní stavební lepidlo. Minerální bílá lepicí malta na lepení mramoru a všech ostatních druhů přírodního kamene, keramických obkladů a dlažeb. Vhodná na nové stavby, renovace i opravy. Vhodná na namáhané plochy podlahového topení, balkony, terasy, fasády atd. Použití na plochy s následným spárováním bílou spárovací hmotou. Balena v 25 kg sáčcích.

  465 Kč / balení
 • OBAL MK 900 25kg 571
  MK 900 Flexibilní bílé lepidlo 25 kg C2 TE S1, EC 1R plus

  Minerální, flexibilní bílá lepicí malta. Směs s přísadou trass na výrobu bílého, velmi pružného lepidla pro tenkovrstvé lepení (hr.lôžka 3-8mm) obkladů a dlažeb z mramoru, přírodního kamene a materiálů, náchylných na zabarvení. Pro venkovní i vnitřní použití na nové stavby, renovace i opravy. Vhodné lepidlo na namáhané plochy podlahového topení, balkony, terasy, fasády atd.

  530 Kč / balení
 • OBAL RKS 25kg 2015 251
  RKS Flexibilní lepidlo 25 kg C2 TE S1

  Vysoce flexibilní cementové lepidlo a stěrka s přísadou trasu pro lepení cihlových pásků, přírodního a umělého kamene a keramických obkladů a stěrka pro zateplovací systémy. Pro venkovní i vnitřní použití. Na lepení na podlahu a stěny. Lepení do tenké až str. tloušťky lůžka. Přidání trasu pro snížení rizika vzniku výkvětů a zabarvení.

  440 Kč / ks
 • OBAL DBK 25kg 2015 203
  F-DBK flexibilní stavební lepidlo 25 kg C2 TE S1

  Flexibilní lepidlo na lepení různých typů obkladů a dlažeb do tenkého maltového lože ve venkovním i vnitřním prostředí. Suchá maltová flexibilní směs určená pro tenkovrstvé (tl. vrstvy 3 - 8 mm) lepení obkladů, dlažeb, kamene, mozaiky atd. Pro velmi namáhané plochy, jako jsou balkony, terasy a pod. Vhodné i pro plochy s podlahovým vytápěním. Na málo savé nebo nenasákavé podklady.

  345 Kč / ks
 • OBAL NVL 300 30kg 252
  Malta na kladení a spárovaní NVL 300 - 30 kg šedá

  Malta s přísadou trassu - suchá maltová směs s přísadou trassu pro pokládku do tlustého maltového lože (20 -40mm) a současné spárování dlažeb z přírodního kamene nebo cihelných dlažeb na podlahách, terasách, podestách, nášlapných plochách schodišť, parapetech atd.

  175 Kč / ks
 • OBAL FM X 30kg 202
  Spárovací malta šedá FM-X strojová 30 kg

  Minerální malta s přísadou trassu na strojní spárování zdiva, cihlových pásků, pohledového obkladu všech typů, keramického, betonového či kamenného strojním aplikátorem. Po vytvrzení odolná proti působení deště a mrazu. Orientační spotřeba spárovací malty na 1 m2 je 4,5-7,5 kg. 

  310 Kč / ks
 • S42 167
  HMK S42 zvýraznení barev, interiér + exteriér 1 l

  Impregnační přípravek zabraňuje pronikání vody a nečistot do všech povrchů z přírodního kamene v interiéru a exteriéru. Vhodné také pro leštěný povrch. Barva a struktura povrchu se zoptimalizuje díky látkám zvýrazňujících barevný tok.

  605 Kč / l
 • S37 (2) 164
  HMK S37 impregnace - hedvábny lesk, interiér 1 l

  Přípravek na ochranu povrchu zabraňuje pronikání vody a nečistot do povrchu přírodního kamene, mramoru, betonových výrobků v interiéru. Barva a struktura se optimalizuje a získá hedvábný lesk.

  580 Kč / l
 • S39 (2) 165
  HMK S39 impregnace - vysoký lesk, interiér 1 l

  Přípravek na ochranu povrchu zabraňuje pronikání vody a nečistot do povrchu přírodního kamene, mramoru, betonových výrobků. Barva a struktura se optimalizuje a získá briliantový lesk.

  905 Kč / l
 • S45 178
  HMK S45 ochraný prostředek před spárovaním - savý materiál 1 l

  Zabraňuje pronikání spárovacího materiálu do drsného povrchu obkladů z přírodního a umělého kamene se silnými sacími účinky, například z pískovce, vápence, žuly, ruly, cihlových obkladů v interiéru a exteriéru. Následné mytí a čištění, vyspárování obložení je podstatně jednodušší.

  525 Kč / ks
 • S748 179
  HMK S748 ochrana před flekmi - premium color 1 l

  Impregnační přípravek zabraňuje pronikání vody, nečistot, oleje a mastnoty do povrchů přírodního kamene. Barva a struktura povrchu se zoptimalizuje a barevný tón se prohloubí.

  1 690 Kč / ks
 • S32W 228
  HMK S32W ochrana proti skvrnám 1 l

  Impregnační přípravek zabraňuje pronikání vody, nečistot a oleje do obložení z přírodního kamene, mramoru, betonových výrobků a také neglazovaných povrchů.

  930 Kč / ks
 • S33 161
  HMK S33 silikónová impregnace 1l

  Impregnační přípravek na silikonové bázi zabraňuje pronikání vody a nečistot do obložení z přírodního kamene, mramoru a betonových výrobků. Vhodné také pro leštěný povrch. Barva a struktura se téměř nezmění.

  530 Kč / l
 • S34N 163
  HMK S34N ochrana proti skvrnám, oleji a vode 1l

  Speciální impregnační přípravek zabraňuje pronikání vody, nečistot, oleje a mastnoty do všech také leštěných povrchů z přírodního kamene, mramoru, betonových výrobků v interiéru i exteriéru. Barva a struktura povrchu se téměř nezmění.

  890 Kč / l
 • S35 (2) 162
  HMK S35 konzervace kamene bez lesku 1l

  Přípravek na ochranu povrchu zabraňuje pronikání vody a nečistot do povrchu přírodního kamene, který byl nahrubo vybroušený, kartáčovaný, upravený pískováním, opálený nebo naštípání. Barva a struktura povrchu sa zoptimalizuje.

  490 Kč / l
 • P21 bledá 168
  HMK P21 leštící pasta na mramor a žulu - bílá 0,5 l

  Leštící pasta na mramor a žulu s obsahem vosku. Zabraňuje pronikání vody a nečistot. Zanechá plochu po vyleštění lesklou.

  299 Kč / ks
 • P24 170
  HMK P24 mydlo na kámen 1l

  Jemný přírodní mýdlový čistící prostředek / koncentrát / pro denní udržování čistoty. Při pravidelném používání se obklady stanou odolnější vůči skvrnám a snadněji se udržují.

  330 Kč / l
 • R52 1l 181
  HMK R52 odstraňovač oleja a vosku 0,75 l

  Aktivní čistící pasta odstraňuje fleky od oleje, vosku, mastnoty z přírodního a umělého kamene, keramiky, betonu a pod.

  950 Kč / ks
 • R55 222
  HMK R55 základní čistič bez kyselin 1 l

  Speciální čisticí prostředek / koncentrát / odstraňuje stavební znečištění, disperzní barvy, oleje, mastnotu a lehké cementové závoje z pírodných a umělých kamenů. Nenarušuje leštěný povrch.

  399 Kč / ks
 • R58 (2) 176
  HMK R58 čistič sprchových koutú 0,5l

  Čistící prostředek odstraňuje nánosy vodního kamene, zbytky mýdla, močový kámen a usazeniny na glazovaných obkladech, výrobcích z jemnozrnného kamene, sprchách a v mokrých oblastech. Odstraní také nečistoty v škárach. Prostriedok k okamžitému použití.

  290 Kč / ks
 • R59 223
  HMK R59 čistič dlažby a sanity 1 l

  Čistící prostředek / koncentrát / odstraňuje nánosy vodního kamene, zbytky mýdla, močový kámen a usazeniny na glazovaných obkladech, výrobcích z jemnozrnného kamene, sprchách a v mokrých oblastech. Odstraní také nečistoty ve spárách.

  380 Kč / ks
 • R65 225
  HMK R65 odstraňovač cementu a map 1 l

  Speciální čistící prostředek (koncentrát). Odstraňuje silný cementový závoj, zatvrdlé nánosy vodního kamene, zbytky malty a znečištění způsobené odkvetlými květy ze všech přírodních i umělých kamenů, neglazovaných obkladů, z drsných povrchů betonových kvádrů, z cihelného, tónovaného obložení, v interiéru i v exteriéru .

  395 Kč / ks
 • R75 226
  HMK R75 čistič kamene 1 l

  Čistící prostředek / koncentrát / na kameny, odstraňuje cementový závoj, nánosy vodního kamene, zbytky malty, rez a zatvrdlé stavební nečistoty. Díky příměsím zabraňujících tvorbě rzi, je obzvláště vhodný pro čištění tvrdého kamene, též leštěného, který je náchylný na tvorbu rzi.

  395 Kč / ks
 • R77 227
  HMK R77 odstraňovač rzi z kamene 1 l

  Čistící prostředek na kameny, odstraňuje cementový závoj, nánosy vodního kamene, zbytky malty, rez a zatvrdlé stavební nečistoty.

  360 Kč / ks
 • R79 177
  HMK R79 odstraňovač rzi z mramoru 0,475 l

  Čistící prostředek odstraňuje rezavé fleky a fleky z kovových oxidů ze všech povrchů přírodního a umělého kamene, které byly způsobné hnojivy s obsahem železa, zahradním nábytkem atd.

  370 Kč / ks
 • R99 180
  HMK R99 rozpouštedlo konzervačných přípravkú 1 l

  Speciální rozpouštědlo konzervačních přípravků na přírodní a umělý kámen k okamžitému použití.

  499 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem