Kameny do zahrady - okrasné kameny do skalky

2 položek celkem
ruza
65 Kč / kg

Okrasný kámen pouštní růže patří mezi nejoblíbenější. Jeho specifické tvary připomínají květ růže, což z něj dělá vyhledávanou dekoraci v zahradní architektuře.

248
Rula - Gneis K8 - zdící kámen vhodný na gabionové ploty. Gabionové sítě vytvářejí gabionový plot ve veřejných prostorách ve výšce více než 2 metry a délce 50 metrů.
890 Kč / m2

Gneis K8 je přírodní kámen určený pro zdění a do gabionů. Tento kámen přechází z pískové do šedé barvy. Můžete jej použít ke stavbě suchých zídek, zděných kamenných plotů. Gneis...

1171

Kámen do zahrady

Sníte o krásné zahradě? Nebo je vaší vášní a hobby úprava zahrady? Pak jistě víte, že přírodní materiály dokonale podtrhnou krásu rostlin a stromů, přičemž dokonale zapadnou ve volném prostoru zahrady. Kámen do zahrady je skvělým nápadem, podívejte se proč.

Jak přesně využít kámen do zahrady?

Využití kamenů v zahradě je opravdu pestré a v žádné okrasné zahradě by kameny neměly chybět. Dodávají zahradě styl a jedinečnost. Kámen v zahradě lze využít ke stavbě oblíbených suchých zídek, kamenné zdi, chodníčků nebo kamenných šlapáků, ale i jako dlažba v klasických chodnících kolem domu nebo jako dekorace. Na dekoraci se používají zejména bílé oblázky nebo štěrk z mramoru, který působí velmi elegantně a upraveně. Tak jako každý kámen je originál, stane se i Vaše zahrada originální. Vyberte si kámen do zahrady podle potřeby.

Nabízíme vám následující kameny do zahrady:

 

A kde konkrétně kámen do zahrady použít?

  • Kameny do zahrady jsou skvělé při realizaci okrasných zahrad v asijském stylu.
  • Jsou ideální na místech, kde je velké vlhko nebo naopak sucho či nedostatek světla.
  • Kámen do zahrady je nejkrásnější, když ho použijete v kombinaci s rostlinami a dalšími kamínky.
  • Vhodné je použití i na místech, kde se rostlinám nedaří a roste tam jen plevel. Respektive všude tam, kde by neměly kořeny poškozovat stavbu.
  • Kameny do zahrady doporučujeme i tehdy, když s údržbou nechcete ztrácet spoustu času a řešit sekání trávníku či zahradnické práce.
  • Nejen jako kámen do zahrady, ale i jako netradiční aranžování vestibulů, teras nebo balkonů.