Kameny do zahrady

1 položek celkem
ruza
65 Kč / kg

Okrasný kámen pouštní růže patří mezi nejoblíbenější. Jeho specifické tvary připomínají květ růže, což z něj dělá vyhledávanou dekoraci v zahradní architektuře.

248

Kámen do zahrady

Sníte o krásné zahradě? Nebo je vaší vášní a hobby úprava zahrady? Pak jistě víte, že přírodní materiály dokonale podtrhnou krásu rostlin a stromů, přičemž dokonale zapadnou ve volném prostoru zahrady. Kámen do zahrady je skvělým nápadem, podívejte se proč.

Jak přesně využít kámen do zahrady?

Využití kamenů v zahradě je opravdu pestré a v žádné okrasné zahradě by kameny neměly chybět. Dodávají zahradě styl a jedinečnost. Kámen v zahradě lze využít ke stavbě oblíbených suchých zídek, kamenné zdi, chodníčků nebo kamenných šlapáků, ale i jako dlažba v klasických chodnících kolem domu nebo jako dekorace. Na dekoraci se používají zejména bílé oblázky nebo štěrk z mramoru, který působí velmi elegantně a upraveně. Tak jako každý kámen je originál, stane se i Vaše zahrada originální. Vyberte si kámen do zahrady podle potřeby.

Nabízíme vám následující kameny do zahrady:

 

A kde konkrétně kámen do zahrady použít?

  • Kameny do zahrady jsou skvělé při realizaci okrasných zahrad v asijském stylu.
  • Jsou ideální na místech, kde je velké vlhko nebo naopak sucho či nedostatek světla.
  • Kámen do zahrady je nejkrásnější, když ho použijete v kombinaci s rostlinami a dalšími kamínky.
  • Vhodné je použití i na místech, kde se rostlinám nedaří a roste tam jen plevel. Respektive všude tam, kde by neměly kořeny poškozovat stavbu.
  • Kameny do zahrady doporučujeme i tehdy, když s údržbou nechcete ztrácet spoustu času a řešit sekání trávníku či zahradnické práce.
  • Nejen jako kámen do zahrady, ale i jako netradiční aranžování vestibulů, teras nebo balkonů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení