Nášlapné kameny

6 položek celkem
modak 40x40
950 Kč / m2

Dlažba z přírodního kamene pískovec formátována sekáním na rozměr 40x40 cm, tloušťka od 2,5-3 cm v přírodních zemitých pískových odstínech od hnědé až po bordó červenou.

141
Pískovec Mint 40x40 cm, tl. 2,5-3 cm
950 Kč / m2

Šlapáky nebo desky z přírodního kamene pískovec jsou velmi oblíbeným a vhodným materiálem na zahradní chodníky, protože se krásně začleňují do okolí.

139
40x40 grey
855 Kč / m2

Formátovaná dlažba z přírodního kamene - křemenný pískovec v šedém odstínu ve formátu 40x40 cm, tloušťka 2,5-3 cm.

137
Modak -  šlapák pískovec
240 Kč / ks

Ručně tesané kvalitní a odolné kamenné šlapáky z výběrového přírodního kamene indický pískovec Modak, v průměru 30-50 cm a tloušťce 2-3 cm. Šlapáky jsou upraveny sekáním do...

136
Mint - indický pískovec
240 Kč / ks

Indické pískovcové šlapáky upravené sekáním do oválného piškotového tvaru. Nabízíme ručně tesané kvalitní a odolné kamenné šlapáky z výběrového přírodního kamene indický...

183
Andezit A1 šedo-rezavý šlapák
od 530 Kč / m2

Šlapáky, nášlapné kameny a desky pro zahradní architekturu z andezitu se díky své tvrdosti a dlouhověké neměnné kvalitě používají na pokládku nesouvislých ploch, chodníčků v...

59/AND

Nášlapné kameny a kamenné desky

Šlapáky, šlapákové kameny nebo kamenné desky jsou známé jako nášlapné kameny větších průměrů, od 30 cm - 60 cm a tloušťka od 2 cm - 8 cm. Kamenné šlapáky jsou pravidelné – opracované sekáním do pravidelných tvarů nebo nepravidelné.

Kamenné desky velkých průměrů jsou jednou z možností, jak přejít přes trávník suchou nohou. Dále takové desky slouží k vybudování chodníků a přírodních cestiček v zahradě, před domem nebo v parku. Využívají se zejména v zahradní architektuře pro různé tipy okrasných zahrad. Ukládání je možné do suchého nebo betonového lože nebo přímo do trávníku.

Nabízíme šlapáky z různých přírodních kamenů jako je andezit, pískovec, gneis, vápenec, indický pískovec a jiné. Místo přírodního kamene je všude tam, kde chceme zdůraznit hodnotu, sílu a krásu přírodního materiálu s využitím všech jeho vlastností. Prohlédněte si následující šlapáky nebo desky a objednejte si je z pohodlí vašeho domova.