Nášlapné kameny

6 položek celkem
modak 40x40
1 130 Kč / m2

Dlažba z přírodního kamene pískovec formátována sekáním na rozměr 40x40 cm, tloušťka od 2,5-3 cm v přírodních zemitých pískových odstínech od hnědé až po bordó červenou.

141
Pískovec Mint 40x40 cm, tl. 2,5-3 cm
1 130 Kč / m2

Šlapáky nebo desky z přírodního kamene pískovec jsou velmi oblíbeným a vhodným materiálem na zahradní chodníky, protože se krásně začleňují do okolí.

139
40x40 grey
1 130 Kč / m2

Formátovaná dlažba z přírodního kamene - křemenný pískovec v šedém odstínu ve formátu 40x40 cm, tloušťka 2,5-3 cm.

137
Modak -  šlapák pískovec
330 Kč / ks

Ručně tesané kvalitní a odolné kamenné šlapáky z výběrového přírodního kamene indický pískovec Modak, v průměru 30-50 cm a tloušťce 2-3 cm. Šlapáky jsou upraveny sekáním do...

136
Mint - indický pískovec
330 Kč / ks

Indické pískovcové šlapáky upravené sekáním do oválného piškotového tvaru. Nabízíme ručně tesané kvalitní a odolné kamenné šlapáky z výběrového přírodního kamene indický...

183
Andezit A1 šedo-rezavý šlapák
od 770 Kč / m2

Šlapáky, nášlapné kameny a desky pro zahradní architekturu z andezitu se díky své tvrdosti a dlouhověké neměnné kvalitě používají na pokládku nesouvislých ploch, chodníčků v...

59/AND

Nášlapné kameny a kamenné desky

Šlapáky, šlapákové kameny nebo kamenné desky jsou známé jako nášlapné kameny větších průměrů, od 30 cm - 60 cm a tloušťka od 2 cm - 8 cm. Kamenné šlapáky jsou pravidelné – opracované sekáním do pravidelných tvarů nebo nepravidelné.

Kamenné desky velkých průměrů jsou jednou z možností, jak přejít přes trávník suchou nohou. Dále takové desky slouží k vybudování chodníků a přírodních cestiček v zahradě, před domem nebo v parku. Využívají se zejména v zahradní architektuře pro různé tipy okrasných zahrad. Ukládání je možné do suchého nebo betonového lože nebo přímo do trávníku.

Nabízíme šlapáky z různých přírodních kamenů jako je andezit, pískovec, gneis, vápenec, indický pískovec a jiné. Místo přírodního kamene je všude tam, kde chceme zdůraznit hodnotu, sílu a krásu přírodního materiálu s využitím všech jeho vlastností. Prohlédněte si následující šlapáky nebo desky a objednejte si je z pohodlí vašeho domova.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení