Gabionové ploty - konstrukce

3 položek celkem
Gabionove háčky
od 7 Kč / ks

Prvky pro kompletaci a spojování gabionů a gabionových sítí.

695/VEL3
gabion panel 1000mm x 1000mm 4mm diameter 100x50mm al ten
od 90 Kč / ks

Nabízíme samostatně gabionové panely velikosť oka 10x5cm pro volnou montáž, případně vyskládání gabionových košů nestandardních tvarů rozměrů.

665/50C
Gabionove špirály 1,1m
11 Kč / ks

Montážní spirály na spojování gabionových sítí a gabionových košů.

659

Pevné a odolné gabionové koše

Nabízíme samostatné gabionové panely pro volnou montáž, případně vyskládání gabionových košů nestandardních tvarů, rozměrů. Nejefektivnější jsou výstavby gabionových zdí nebo plotů z velkometrážních gabionových sítí.

Gabionové sítě se spojují pomocí gabionových spirál, které vytvoří pevný spoj. Spirála se jednoduše zatočí, na koncích se zahne, aby se zabránilo rozpojení síti. Spojovací spirála se používá ke spojování jednotlivých gabionových panelů, které vytvoří pevný spoj. Jednotlivými spirálami se mohou najednou spojit sousední příčky do uceleného celku. Je to velmi jednoduché – gabionové spirály se zatočí a na koncích se zahrnou, aby se zabránilo rozpojení síti. Materiál použitý pro gabionové spirály je ocelový drát, který je pozinkovaný (Al a Zn). Díky tomu je životnost spirály a háků nadprůměrná. Průměr drátu je 4 mm.

Gabiony se stávají velmi oblíbenou součástí v zahradní architektuře díky snadné montáži a nadčasovému vzhledu. Pokud potřebujete poradit či vypočítat kalkulace gabionové stěny nebo plotu, rádi vám pomůžeme a vypracujeme nezávaznou kalkulaci. Pokud máte zájem o gabionové koše, neváhejte nás kontaktovat - jsme vám kdykoliv k dispozici!