Černá žula kostky 8/10 cm - 5,4 m2/t

1 250 Kč / m2
Skladem

Dlažební kostky patří od nepaměti mezi nejstarší materiály z kamene. Nabízíme štípané dlažební kostky z černé žuly ve formátu 8/10 cm. Kostky s tímto rozměrem se využívají na těžce zatěžované plochy, jako jsou parkovací místa pod nákladní auta, ale i jako zahradní stezky, a parky. Často slouží také k oddělení okrasného kamene od trávy. Při výrobě této žulové dlažby se větší žulové kostky štěpou kus po kusu na menší formáty. Každý jednotlivý kámen se dělí a třídí pomocí štípacího stroje.
Žulová dlažba s černým, šedým nebo červeným odstínem je vyrobena ze žuly, která se vyznačuje vysokou pevností v tlaku a nárazu, nízkou stíratelností, nízkou nasákavostí a téměř úplnou mrazuvzdorností. Rozmanitost barev a velikostí žulového dlažebního kamene dává příležitost vytvořit velmi zajímavou a magickou strukturu.
Jedná se o vynikající stavební a dekorativní materiál používaný při dláždění silnic, ulic a náměstí. Jedinečné estetické výhody přírodního kamene se krásně snoubí s tradiční i moderní architekturou a dlažba ze žuly je elegantní, odolná a bezpečná.

Prohlédněte si i ostatní produkty ze žuly v naší nabídce!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál:  Přírodní kámen
Druh: žula - dlažební kostky
Barva: černá
Rozměr D x V : 8/10 cm
Tloušťka: 8/10 cm
Povrchová úprava: přírodní
Tolerance: +/- 2 cm
Hmotnost m²: 185 kg
množství na palete / hmotnost: 5,4 m² / 1000 kg
Použití: exteriér
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažební kostky štípané a řezané, obrubníky ze žuly, čediče a pískovce
Hmotnost: 200 kg
barva: šeda
material: žula
produkt: dlažba
púvod: formátovaný
vyuziti: exterier