Černá žula kostky řezané 6x6x4 cm

1 470 Kč / m2
Skladem

Řezané dlažební kostky 6/6/4 cm z černé žuly se 4 bočními řezanými stranami mají spodek a vršek neopracovaný - štípaný. Díky hladkým řezaným bočním stranám se kostky z černé žuly pokládají lehce, těsně, téměř bez spoje a tím se stávají méně náchylné k destrukci vlivem počasí nebo mechanickému namáhání.

Odštípaná spodní strana je umístěna na pískovém polštáři (silná vrstva písku), čímž se vyrovnají případné nerovnosti. Odštípaná horní strana vypadá příjemně - jako dlažba ulic ve starověkých městech.

Vzory pokládky žulové dlažby z řezaných kostek mohou být různé. V kombinaci barvy a různých odstínů se řezané žulové dlažební kostky pokládají pravidelně, nebo nepravidelně, do motivu šachovnice, „dámy“ nebo mozaiky.

Červené, šedé nebo černé odstíny žuly se stanou velkolepou dekorací a vrcholem krajinného designu a lze je dokonale uplatnit v jakémkoli stylu – od klasického evropského až po orientální. A téměř nesrovnatelná síla žuly ospravedlňuje i její cenu.

Kvalita, která vydrží staletí i ve Vaší zahradě nebo chodníku!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trvanlivost kamenných kostek je ověřena staletími. Dlažební kameny jsou skvělým doplňkem jakéhokoli místa, kterému poskytnou příjemnou atmosféru.

Materiál:  Přírodní kámen
Druh: žula - dlažební kostky
Barva: černá
Rozměr D x V : 6x6 cm
Tloušťka: 4 cm
Povrchová úprava: přírodní
Tolerance: +/- 
Hmotnost m²:  
množství na palete / hmotnost:  
Použití: exteriér
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažební kostky štípané a řezané, obrubníky ze žuly, čediče a pískovce
Hmotnost: 110 kg
barva: šeda
material: žula
produkt: dlažba
púvod: formátovaný
vyuziti: exterier