Exclusiv Travertín Zorro 120 x 60 cm x 1 cm plněný

1 hodnocení
1 750 Kč / m2
Skladem

Travertin Zorro je zajímavá velkoformátová dlažba o rozměrech 120 cm x 60 cm v tloušťce 1 cm. Základní barvou je hnědá, která místy příjemně přechází do hnědo oranžového až bílého odstínu, což činí dlažbu výjimečnou a nadčasovou.

Povrch je matný – plněný, hodí se jako dlažba do kuchyně, předsíně, kancelářských prostor ale i v obchodních prostorách si najde své využití. Jedinečný design dodá místnosti jako obklad na zeď ať už do koupelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Dlaždice se ukládají jedna vedle druhé s minimální spárou.

K údržbě používejte přípravky určené pro přírodní kámen jako například HMK P324 mýdlo na kámen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Materiál: Přírodní kámen
Druh: Travertin
Barva: hnědá
Rozměr: 120 x 60 cm
Tloušťka: 1 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný, plněný
Hrana dlažby: řezaná
Hmotnost m²: 25 kg
Množství na paletě / Hmotnost:
Tolerance řezu: +/- 1 mm
Použití: interiér, exteriér
Spárování: ano
Mrazuvzdornost: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehled produktů z přírodního kamene, Kamenné obklady, Dlažba do koupelny z přírodního kamene | Stonetra, Fasádní obklad ze štípaného / lomového kamene, Obklad břidlice - luxusní obkladové panely, pásky a dlaždice, Obklady venkovní - štípaný kámen, pásky, panely - Andezit, Mramor, Rula, Bridlica, Travertin, Kamenný obklad fasády- Vytvořte si trvalý a esteticky dokonalý domov, Kámen na fasádu - Travertín, mramor, rula, břidlice, Břidlicové obklady - rustikální a přírodní vzhled, Obklady - pískovec - nádharné barvy pro Váš dům, Mramorový obklad - luxus který si zasloužíte, Přírodní kámen - obklady, dlažby, okrasné kameny, Kámen pro dům a zahradu, Gabion - Konstrukce a kameny pro ploty a zdi, Štěrk okrasný a dekorační do zahrady i kačírek, Kamenná dlažba - venkovní a vnitřní, Velkoformátové obklady - Travertin, Mramor, Vápenec, Pískovec, Břidlice, Žula, Velkoformátový obklad z exkluzivního travertinu, mramoru, vápence, pískovce nebo břidlice, Obklady do koupelny z pravého přírodního kamene, Travertin - dlažba pro interiér a exteriér, Dlažba na terasu z přírodního kamene, Dlažba kolem bazénu z travertínu, mramoru, pískovce a vápence, Kamenná dlažba venkovní - dlažební kostky, štípaný nepravidelný kámen, dlaždice, Venkovní dlažba na terasu - protiskluzová dlažba z travertinu, mramoru, žuly, ruly, pískovce nebo vápence, Indický pískovec - obklady a dlažby
Hmotnost: 25 kg
barva: hnedá
material: travertin
produkt: obklad, dlažba
púvod: velkoformátová
vyuziti: exterier, interier
Obsah balení: 0,7442 m²