Impregnace Moeller - dlouhodobá ochrana kamene

1 položek celkem
HMK - S 245 Ochranný prostředek před vyspárovaním - 1 l
490 Kč / ks

Zabraňuje pronikání spárovacího materiálu do drsného povrchu obkladů z přírodního a umělého kamene se silnými sacími účinky, například z pískovce, vápence, žuly, ruly, cihlových...

178

Impregnace dlažby a obkladu – ochrana kamene

Co je to impregnace dlažby nebo obkladu a proč je potřebná?

Impregnace dlažby nebo impregnace obkladu je zcela běžná. A nejen to, impregnace, tedy napuštění ochranných látek, je běžná i u jiných materiálů. Je totiž zapotřebí všude tam, kde je dobré předcházet poškození v důsledku vlhkosti, plísně, prachu, znečištění nebo dokonce hmyzu. Impregnace je možné využít například i u materiálů jako jsou textilie, kůže, papír, dřevo, beton, omítka či přírodní kameny. Samozřejmě se v našem e-shopu zaměřujeme na poslední jmenované. Ochrana kamene a jeho impregnace je nezbytná.

Ověřené přípravky HMK na ochranu a čištění kamene

Moeller stone care je světová špička v komplexní péči o kámen. Od čištění kamene, přes ochranu, až po pravidelnou údržbu. Rozsáhlý sortiment výrobků HMK vyhovuje téměř všem požadavkům při péči o přírodní kámen. V produktech se používají biologicky rozložitelné komponenty.

V níže uvedené nabídce impregnace na dlažby a na obklady najdete přípravky jako:

  • Ochrana kamene proti skvrnám nebo před skvrnami.
  • Kamenný lesk – lesk na kámen.
  • Bílá leštící pasta na mramor a žulu.
  • Přípravek HMK, který slouží jako konzervace kamene.
  • Impregnace před spárováním.
  • Nechybí přípravek na zvýraznění barev kamene do interiéru nebo exteriéru.

Investice do kamenné dlažby nebo kamenného obkladu není zanedbatelná. A přestože má kámen skvělé vlastnosti, které obkladu / dlažbě předurčují dlouholetou životnost, tak impregnace a ochrana kamene je něco, na co byste neměli zapomínat. Péče o kámen se vyplatí, zkuste porovnat fotografie před a po! Pokud nevíte, které přípravky jsou ideální k ochraně vašeho kamene, neváhejte nás kontaktovat, doporučíme vám ty správné produkty.