Kvarcit Altais - rock face

1 350 Kč / m2
Skladem

Kamenný obklad kvarcit Altais rock face nabízí jedinečný vzhled s barevnými přechody od pískové, hnědé až po rezavou. Tento robustní kamenný obklad z přírodního kamene je dlouhý 15 až 40 cm, široký 5 – 15 cm a tloušťce 2 – 4 cm. Mnozí chtějí pro svůj nový dům kombinaci moderní nemovitosti a nadčasového venkovského vzhledu s fasádou z přírodního kamene, což obklad rock face Altais naprosto splňuje.

Díky své robustnosti, stálosti, mrazuvzdornosti a dlouhé životnosti je vhodný do exteriéru i interiéru. Uvnitř jej lze použít k obložení stěn na chodbě, kuchyni, obývacích prostorách, ale nejoblíbenější využití má jako obklad krbu kde navodí příjemnou a uvolněnou atmosféru přímo u Vás doma.

Kvarcit Altais - Rock Face je vhodnou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci odolnosti, estetiky a snadné údržby pro své realizace v interiéru i exteriéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve venkovním prostředí nabízí také mnoho možností. Pokud je stěna celá pokryta přírodním kamenem, působí dojmem venkovského domu v Provensálsku. Harmonický vzhled nabízí také jako obklad na soklech domu, sloupech, nebo při obložení plotů.

Obložení stěn tímto typem kamene můžete dvěma způsoby: bezespárově nebo se spárami. Naše cena za 1m2 je pro způsob obkládání se spárami 2 – 5 cm, proto doporučujeme počítat s 5% rezervou na dořezy a případná doladění. Při bezspárovém obkládání je třeba počítat s 20% rezervou, jelikož způsob obkládání jednotlivých částí je těsně vedle sebe.

Důležitý je výběr kvalitního flexibilního lepidla F - DBK, které najdete i u nás v kategorii - lepení, impregnace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehled produktů z přírodního kamene
Hmotnost: 65 kg
barvy: šedá
doplnok1: lomový
doplnok2: lámaný
material: Kvarcit
produkt: obklad
púvod: štípaný
vyuziti: exterier, pásky