Kvarcit Shira - rock face, 10 – 50 cm, 5 – 15 cm, 2 – 5 cm

1 370 Kč / m2
Skladem

Kamenný obklad kvarcit Shira - rock face nabízí jedinečný vzhled s barevnými přechody od pískové, šedé, bledě hnědé až po tmavě hnědou. Tento robustní kamenný obklad na fasádu je dlouhý 10 až 50 cm, široký 5 – 15 cm a o tloušťce 2 – 5 cm. Kvarcit Shira je ideálním spojením přírodního kamenného vzhledu s moderním stylem staveb a bydlení.

Díky své robustnosti, stálosti, mrazuvzdornosti a dlouhé životnosti je kvarcit Shira vhodný jako exteriérový i interiérový obklad. Uvnitř jej lze použít k obložení krbu kde navodí příjemnou a uvolněnou atmosféru přímo u Vás doma, ale své využití najde i při obložení stěn chodeb, v kuchyni a v obývacích prostorách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnoho možností nabízí také ve venkovním prostředí. Pokrytí stěny přírodním kamenem kvarcit Shira, působí dojmem venkovského domu se zachováním harmonického vzhledu s moderním bydlením. Shira je ideální masivní obklad na sokle domu, sloupy a je skvělou volbou kamene na plot.

Tento typ kamene lze obkládat dvěma způsoby: bezespárově nebo se spárami. Je na vás, který způsob se vám více líbí. Naše cena za 1m2 je pro obkládání se spárami 2 až 5 cm. Při tomto způsobu lepení doporučujeme počítat + 5 % obkladu navíc pro dořezy, odstavce atd. Při způsobu obkládání bezespárově, doporučujeme počítat 10 až 20% obkladu navíc, jelikož při tomto způsobu obkládání bude nutné důkladné přizpůsobení jednotlivých částí obkladu k sobě.

Materiál:  Přírodní kámen
Druh: Kvarcit
Barva: hnědá
Rozměr D x V: 10 - 50 cm
Tloušťka: 2 - 5 cm
Povrchová úprava: přírodní
Hmotnost m²: 90 kg
Množství na paletě / Hmotnost: 10 m² / 1200 kg
Použití: exteriér
Spárování: ano
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Štípaný kámen nepravidelný - obklady, dlažby a šlapáky
Hmotnost: 90 kg
material: Kvarcit
produkt: obklad, dlažba
púvod: štípaný
vyuziti: exterier