Mramor Dolphin 61 x 40,6 cm x 3 cm omílaný

1 370 Kč / m2
Skladem

Ztělesněním luxusu a exkluzivity je právě velkoformátový přírodní kámen Mramor Dolphin o rozměru 61 x 40,6 cm o tloušťce 3 cm. Dokonalá modrosivá barva s bílými mramorovými pruhy, omílanými hranami a rovným, celistvým povrchem ztělesňuje šmrnc a eleganci dlaždic.

Díky svým prokázaným vlastnostem jako je mrazuvzdornost, trvanlivost a odolnost je jako stvořený do exteriéru. Už dávno si podmanil balkony a terasy svým kvalitním a prostorným vzhledem. Ve venkovním prostředí má všestranné využití ať už jako dlažba u bazénu, chodníčky kolem domu, v zahradě nebo příjezdová plocha přitáhne všechny pohledy. Mramor Dolphin, který má jedinečné vzory vytvořené přírodou, přemění každou terasu na skutečný klenot.

Údržba je velmi jednoduchá, často postačí zametání povrchu koštětem, následně setřít čistou vodou, popřípadě použít čistící prostředek přímo na přírodní kámen HMK P324. Kompletní ochrany dosáhnete použitím impregnace. Kromě toho, že usnadňuje čištění, zabraňuje pronikání vody, nečistot a mastnot do povrchu kamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál:  Přírodní kámen
Druh: Mramor
Barva: modro šedá
Rozměr 61 cm x 40,6 cm
Tloušťka: 3 cm
Povrchová úprava: matná
Hrana: omílaná
Tolerance řezu: +/- 1 mm
Hmotnost m²: 79 kg
množství na palete / hmotnost: 14,98 m² / 1200 kg
Použití: exterier
Spárování: podle pokládky
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dlažba na terasu, kolem bazénu, chodníky a parkoviště
Hmotnost: 79 kg
Materiál: mramor
Použití: do exteriéru
puvod: formátovaný
Obsah balení: 0,24766 m²