Mramor Dolphin cihličky - 20,3 cm x 7,5 cm x 1 cm

730 Kč / m2
Skladem

Kamenný obklad Mramor Dolphin cihličky šedo-modré barvy s přírodním omílaným povrchem je ideální pro využití v interiérech jako dekorační obklad, ale i pro venkovní aplikace na sokly, zdi, fasády a sloupy. Jednotlivé pásky mají výšku pohledové strany 7,5 cm, délku 20,3 cm a tloušťku 1 cm. Při pokládce se počítá s výtěžností 1 m² na 1 cm spáry mezi jednotlivými cihličkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemně béžový kamenný obklad je skvělým doplňkem, který se snadno kombinuje s jinými barevnými odstíny fasád, čímž vytváří harmonický celkový dojem. Jeho přírodní vzhled přidává prostoru stylovou eleganci a výjimečnost, ať už se jedná o klasické či moderní budovy. Tento obklad je univerzálním řešením pro interiéry i exteriéry, kde dokáže účinně dotvořit estetický a funkční charakter prostředí.

Díky možnosti aplikace bez spár nebo jako cihličky s vyspáráváním nabízí obklad širokou variabilitu ve svém použití. Je ideálním materiálem pro ty, kdo hledají spojení elegance s praktickými vlastnostmi a zároveň si cení estetickou hodnotu přírodního kamene.

Detailní parametry

Materiál: přírodní kámen
Druh: mramor
Barva: šedo-modrá
Rozměr D x V: 20,3 x 7,5 cm
Tloušťka: 1 cm 
Povrchová úprava: omílaná
Hrana dlažby: řezaná - omílaná
Hmotnost m²: 23 kg
Množství na paletě:  
Tolerancie řezu: +/- 1 mm
Použití: interiér, exteriér
Spárovaní: ano
Mrazuvzdornost: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladové pásky z přírodního kamene
Hmotnost: 23 kg
barva: zlatá
material: travertin
produkt: obklad
púvod: formátovaný
vyuziti: exterier, interier, pásky
Obsah balení: 0,6 m²