Mramor Walnut 60 cm x 40 cm x 2 cm - kartáčovaný

990 Kč / m2
Skladem

Kamenná dlažba Mramor Walnut z přírodního kamene je ideálním řešením pro ty, kteří hledají eleganci spojenou s nadčasovou krásou. Svým jemným, ale luxusním vzhledem, dokáže oživit každý exteriér. Je to dokonalá volba, chcete-li do svého prostředí vnést půvab a styl mramoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní mramorová dlažba Mramor Walnut v odstínech od smetanové přes béžovou až po nažloutlou je velmi oblíbená volba. Je jemná a díky své struktuře, vzoru a různým barvám mramoru působí elegantně a nadčasově. Každá realizace je jedinečná díky kombinaci žil a odstínů, které dotváří osobitý charakter.

Velkoformátová dlažba Mramor Walnut o rozměrech 60 cm x 40 cm a tloušťce 2 cm je určena zejména pro exteriéry, ale může být vhodná i do interiérů. Tato mrazuvzdorná dlažba je ideální jako dlažba na terasu, chodníky, parkovací plochy či k bazénu, vytváří harmonický povrch, který nejenže působí esteticky, ale je také praktický.

Díky velkým rozměrům je její pokládka jednoduchá a vyžaduje minimální údržbu. S tloušťkou 2 cm je dostatečně pevná a odolná, přičemž její povrch je protiskluzový díky kartáčování. Mramor je také odolný vůči vlhkosti a chemikáliím, což zajišťuje dlouhou životnost a minimalizuje potřebu údržby. Dlažba Mramor Walnut nabízí všechny výhody přírodního kamene, což ji činí ideální volbou pro místa s vysokým provozem, zaručující dlouhodobou investici do kvality a estetiky.

Mramorovou dlažbu vám rádi dovezeme kdekoli po České republice. Zboží si můžete vyzvednout také osobně v naší kamenné prodejně ve Vrádišti. Na požádání vám zašleme vzorek zdarma.

Detailní parametry

Materiál: přírodní kámen
Druh: mramor
Typ: velkoformátová dlažba
Použitie: interiérexteriér – chodník, terasabazén
Mrazuvzdorná: ano
Barva: hnedá
Povrchová úprava: kartáčovaná
Hrana dlažby: řezaná
Spárovaní: ano
Šířka: 60 cm
Výška: 40 cm
Tloušťka: 2 cm
Hmotnost m²: 51 kg
Obsah balení: 0,24 m² / 13 kg
Množství na paletě: 24 m2 / 1 220 kg
Tolerance řezu: +/- 1 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní dlažba na terasu, kolem bazénu, chodníky a parkoviště
Hmotnost: 51 kg
Materiál: mramor
produkt: dlažba
púvod: velkoformátová
vyuziti: exterier
Obsah balení: 0,24 m²