Obkladové pásky

2 položek celkem
Břidlice Multicolor 30x10x1 cm
690 Kč / m2

Řezaný obklad z přírodního kamene v tloušťce 1 cm, podélně řezána na formát 30x10 cm. Barva šedo-hnedá, vhodná do interiéru jako dekorační obklad nebo do exteriéru na obklad...

1237
Jack Black břidlice 30x10x1 cm
690 Kč / m2

Řezaný obklad z přírodního kamene černá břidlice v tloušťce 1 cm, podélně řezána na formát 30x10 cm. Barva černá, vhodná do interiéru jako dekorační obklad nebo do exteriéru na...

1239

Obkladové panely a obkladové pásky

Obklady z přírodního kamene řezané na požadovaný rozměr. V naší nabídce najdete obkladové pásky tzv. řemínky, rozsekané kamenné obklady vhodné pro venkovní obklady soklů, stěn, krbů nebo k dekoraci interiéru. Interiérové ​​obklady z řezaného mramoru, travertinu, gneisu a vápence jsou oblíbené jako obklady stěn v moderních interiérech obýváků, kuchyní a koupelen.

Když obkladové panely, tak ty z přírodního kamene!

Obkladové panely a obkladové pásky jsou elegantním i luxusním řešením, pokud chcete obložit fasádu domu nebo zkrášlit místnosti vašeho domova. Obkladové pásky od nás jsou vyráběny výhradně z přírodního kamene. Zapomeňte na levné plasty a jiné syntetické materiály, které sice mohou na první pohled vypadat dobře, ale zdaleka nemají tak skvělé vlastnosti jako přírodní a ekologicky nezávadné materiály.

Důležité je však i samotné lepení obkladových pásků na stěnu nebo fasádu. Doporučujeme vyhledat odborníka s dobrými referencemi, který vám obkladové panely a pásky dokonale aplikuje.

Obkladové panely z kamene si můžete objednat online z pohodlí domova. Vyberte si panel nebo pásek, který vám v interiéru / exteriéru vyhovuje a následně proveďte objednávku. Zboží skladem odešleme v co nejkratší době nebo materiál obratem připravíme k odběru na naší prodejně.