Pískovec Camel zámecká dlažba 20/10/2 - 4 cm

3 hodnocení
930 Kč / m2
Skladem

Zámecká dlažba z tvrdého křemičitého pískovce Camel dodá Vaší příjezdové cestě poutavou, přirozenou přitažlivost s nádhernou škálou odstínů hnědé, oranžové až okrové, které rozzáří každou cestičku nebo chodník a vytvoří větší pocit prostoru.

Tato krásná kamenná dlažba nabízí kouzlo a eleganci, kterou dokáže navodit pouze přírodní pískovec. Rozměry 20 x 10 cm a tloušťka 2 – 4 cm zaručí pevnost pro zahradní stezky nebo příjezdové cesty. Použít ji můžete ale také kolem altánu, nebo zahradního domku.

Díky neopracovanému povrchu a ručně sekaným hranám má kamenná dlažba z pískovce nezaměnitelný a originální vzhled. Dlažba Camel obstojí ve zkoušce časem i v drsném počasí a hodí se do jakéhokoli podnebí.

Výrobky z pískovce jsou zcela přírodní a mohou se lišit v barvě, tónu a vzoru. Toto je vlastnost přírodního kamene a přesné barvy, které obdržíte, nelze nikdy předem určit. Barvy budou vypadat živěji, když jsou mokré, pokud se Vám takové oživené barvy budou líbit, je možnost je trvale dosáhnout pomocí impregnace s mokrým efektem, která kámen zároveň ochrání před nasáknutím olejů a vody a výrazně usnadní jeho údržbu.

Hledáte jinou barvu?

Prohlédněte si celou naši nabídku dlažebních kostek a kamenných dlažeb!

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pískovcové dlažební kostky z velmi tvrdého křemičitého pískovce
Hmotnost: 60 kg
material: pískovec
Použití: do exteriéru, na terasu
produkt: dlažba
zamkova: zamkova