Pískovec Camel zámecká dlažba 20/10/4 - 6 cm

1 390 Kč / m2
Skladem

Zámecká dlažba z tvrdého křemičitého pískovce Camel dodá Vaší příjezdové cestě poutavou, přirozenou přitažlivost s nádhernou škálou odstínů hnědé, oranžové až okrové, které rozzáří každou cestičku nebo chodník a vytvoří větší pocit prostoru.

Tato krásná kamenná dlažba nabízí kouzlo a eleganci, kterou dokáže navodit pouze přírodní pískovec. Rozměry 20 x 10 cm a tloušťka 4 – 6 cm zaručí pevnost pro zahradní stezky nebo příjezdové cesty. Použít ji můžete ale také kolem altánu, nebo zahradního domku.

Díky neopracovanému povrchu a ručně sekaným hranám kamenná dlažba z pískovce nezaměnitelný a originální vzhled. Dlažba Camel obstojí ve zkoušce časem i v drsném počasí a hodí se do jakéhokoli podnebí.

Výrobky z pískovce jsou zcela přírodní a mohou se lišit v barvě, tónu a vzoru. Toto je vlastnost přírodního kamene a přesné barvy, které obdržíte, nelze nikdy předem určit. Barvy budou vypadat živěji, když jsou mokré, pokud se Vám takové oživené barvy budou líbit, je možnost je trvale dosáhnout pomocí impregnace s mokrým efektem, která kámen zároveň ochrání před nasáknutím olejů a vody a výrazně usnadní jeho údržbu.

Hledáte jinou barvu?

Prohlédněte si celou naši nabídku dlažebních kostek a kamenných dlažeb!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál:  Přírodní kámen
Druh: Pískovec - dlažba
Barva: hnědá
Rozměr D x V : 20/10cm
Tloušťka: 4-6 cm
Povrchová úprava: přírodní
Tolerance: +/- 5 mm
Hmotnost m²: 110 kg
množství na palete / hmotnost:
Použití: exteriér
Spárovaní ano
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pískovcové dlažební kostky z velmi tvrdého křemičitého pískovce
Hmotnost: 110 kg
material: pískovec
Použití: do exteriéru, na terasu
produkt: dlažba
zamkova: zamkova