Travertin Gold cihličky 20,3 cm x 7,5 cm x 1 cm

730 Kč / m2
Skladem

Obkladový kámen Travertin Gold cihličky krásně vynikne v exteriéru na soklech domu, fasádě, zídce, ale své využití najde i v interiéru: jako obklad na stěnu ozvláštní a zútulní váš obývací pokoj, kuchyni nebo krb. Vytvořte díky kamennému obkladu ze zlatých cihliček výjimečný a projasněný domov.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obkladové pásky Travertin Gold jsou vyrobené z přírodního kamene s charakteristickým žilkováním. Výhodou travertinu je nejen jeho estetický vzhled, ale také odolnost vůči opotřebení a dobré izolační vlastnosti. Je nenáročný na údržbu. Přední strana cihliček je přírodní (lámaná), zadní strana je rovná (řezaná).

Travertinové cihličky dodáváme v rozměrech 20,3x7,5x1 cm. U tohoto typu obkladu si můžete vybrat, zda spárovat, nebo ne – obě varianty jsou možné. Výtěžnost z 1 m² je při pokládce počítána s 1 cm spárou mezi jednotlivými cihličkami.

Proč si vybrat právě kamenný obklad Travertin Gold cihličky?

Odolný a estetický obkladový kámen Travertin Gold najde své uplatnění jako fasádní obklad, obklad do kuchyně, zídek nebo jako obložení krbu. Díky univerzálnímu využití oživí svým rustikálním, ale zároveň elegantním vzhledem interiér i exteriér.

Cihličky vám dodáme na jakékoli místo v České republice. Pokud preferujete osobní odběr, navštivte naši kamennou prodejnu ve Vrádišti. Na požádání vám rádi zašleme vzorek zdarma.

Detailní parametry

Materiál: přírodní kámen
Druh: travertin
Typ: formátovaný
Použití: exteriér, interiérobkladové pásky
Mrazuvzdorná: ano
Barva: zlatá
Povrchová úprava: přírodní
Hrana dlažby: omílaná
Spárování: ano
Šířka: 7,5 cm
Výška: 20,3 cm
Tloušťka: 1 cm
Hmotnost m²: 23 kg
Obsah balení: 0,6 m²
Tolerance řezu: +/- 1 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladové pásky z přírodního kamene
Hmotnost: 23 kg
barva: zlatá
material: travertin
produkt: obklad
púvod: formátovaný
vyuziti: exterier, interier, pásky
Obsah balení: 0,6 m²