Travertin Light francouzský vzor tl. 3cm

Novinka
1 350 Kč / m2
Skladem

Venkovní dlažba Travertín Light ukládána do francouzského vzoru v krémovo-béžové barvě. Tloušťka 3 cm je kalibrovaná, což garantuje rovnoměrný a konzistentní vzhled během pokládky, zároveň usnadňuje instalaci a vytváří esteticky příjemný povrch.

Různé rozměry dlažby po vyskládání vytvoří elegantní, originální a nadčasový vzhled. Kamenná dlažba Travertín FP z přírodního kamene ohromí svou atraktivitou a je optimální volbou jako dlažba na terasu, do zahrady nebo kolem bazénu.

Travertínová dlažba vyniká nejen svou estetikou, ale také praktickými vlastnostmi. Je navržena s důrazem na všestrannost a disponuje vysokou kvalitou, odolností vůči mrazu a zachováním barev. Podrobný popis najdete níže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Travertín Light FP s leštěnými (omílanými) hranami přináší příjemný rustikální vzhled. Tento typ dlažby disponuje povrchem, který je protiskluzový, dostatečně odolný a vydrží běžné nárazy a poškrábání i z dlouhodobého hlediska.

French pattern, nebo také francouzský vzor, je zajímavý svou charakteristickou estetikou a unikátním uspořádáním dlažebních kamenů. Takovýto vzor se vyznačuje kombinací různých velikostí a tvarů, které jsou složeny do harmonického celku. French pattern je populární díky své schopnosti dodávat prostoru šarm a eleganci.

Travertínová dlažba je určena především do exteriéru na terasy, chodníky, kolem bazénu, domů, na parkovací plochy a další. Francouzský vzor se pokládá podle schématu ze 4 různých formátů dlažby. Kompletní jeden "pattern" je složen z dvou sad, přičemž jedna sada má výměru 0,74m2.

Sada se skládá z 6 kusů:

1x 61×40,6cm
1x 20,3×40,6cm
2x 40,6×40,6cm
2x 20,3×20,3cm

Podrobné parametry:

Materiál: Přírodní kámen
Druh: Travertin 
Barva: krémová - béžová
Rozměr: 20x20cm, 40x20cm, 40x40cm, 60x40cm
Tloušťka: 3cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný, neplněný
Hrana dlažby: omílaná
Hmotnost m²: 76 kg
Obsah balení / hmotnost: 0,74 m² / 56 kg
Množství na paletě / hmotnost: 16,28 m² / 1240 kg
Tolerance řezu: +/- 1 mm
Použití: interiér, exteriér
Spárování: podle pokládky
Mrazuvzdornost: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehled produktů z přírodního kamene
Hmotnost: 76 kg
barva: smotanova
doplnok4: 1
doplnok5: 1
material: travertin
produkt: dlažba
púvod: formátovaný, velkoformátová
vyuziti: exterier
Obsah balení: 0,74 m²