Vápenec Haflinger 60 cm x 40 cm x 2,2 cm - omílaný

970 Kč / m2
Skladem

Venkovní dlažba Vápenec Haflinger je žluto-hnědé barvy o rozměrech 60 cm x 40 cm a kalibrovanou tloušťkou 2,2 cm. Tento typ dlažby zaručuje při aplikaci rovnoměrný a jednotný vzhled, což usnadňuje její pokládku a vytváří příjemný a estetický povrch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenná dlažba Haflinger je skvělou kombinací krásy a kvality, která svým matným a neplněným povrchem přidává exteriéru neodolatelný šarm. Dlažba vyrobená z přírodního kamene je ideální volbou jako dlažba na terasu, nádherně se vyjímá kolem bazénu nebo v zahradě. Kromě své estetické hodnoty má Vápenec Haflinger také vynikající technické vlastnosti, které zajišťují dlouhou životnost a minimální údržbu.

Praktické vlastnosti vápencové dlažby oceníte z několika důvodů – je vysoce kvalitní, odolná vůči mrazu a zůstává stálobarevná. Velkoformátová dlažba je navržena s důrazem na všestranné použití.

Povrch této kamenné dlažby je omílaný, protiskluzový a dostatečně tvrdý na to, aby odolal běžnému opotřebení a nárazům. Odolnost vůči přírodním vlivům a mechanickému poškození zajišťuje, že si zachová svůj půvab a kvalitu i po mnoha letech používání.

Vzhledem ke své odolnosti vyžaduje Vápenec Haflinger jen minimální údržbu. Doporučujeme však použít speciální impregnační přípravek HMK-S 242, který účinně chrání povrchy z přírodního kamene před pronikáním vody a nečistot. Obsažené látky v tomto inovativním produktu nejen chrání, ale také zlepšují a zvýrazňují barvu a strukturu kamenné dlažby.

Detailné parametre

Materiál: přírodní kámen
Druh: Vápenec - dlažba
Typ: velkoformátová dlažba
Použitie: interiérexteriér – chodník, terasabazén
Mrazuvzdorná: ano
Barva: žluto-hnedá
Povrchová úprava: omílaná
Hrana dlažby: řezaná
Spárovaní: podle pokládky
Šířka: 60 cm
Výška: 40 cm
Tloušťka: 2,2 cm
Hmotnost m²: 54 kg
Obsah balení: 0,24 m² / 13 kg
Množství na paletě: 20,16 m² 
Tolerance řezu: +/- 5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehled produktů z přírodního kamene
Hmotnost: 54 kg
material: vápenec
produkt: dlažba
púvod: velkoformátová
vyuziti: exterier
Obsah balení: 0,24 m²