Žula dlažba kostky řezané 8x8x8cm

2 890 Kč / m2
Skladem

4x řezané žulové kostky formátované na rozměr 8x8 cm a tloušťku 8 cm. Dlažební kostky mají 4 strany řezané, vrchní a spodní stranu štípanou. Boční hladké -řezané strany usnadňují pokládku, která se provádí bezespárově. Vrchní štípaná strana, nechá vyniknout krásu přírodního kamene a zároveň vytváří protiskluzový povrch i za mokrých podmínek.

Kostka je v šedé barvě s černým prskáním, vyrobena z kvalitní jemnozrnné žuly. Ve srovnání s asfaltem, vydrží dlažební kostky desítky let, aniž by vyžadovaly náklady na opravu a restaurování. Proto se stávají čím dál více oblíbenou volbou na příjezdovou cestu, chodníky kolem domu, dlažba na terasu nebo jako obruba zahradního chodníku.

Řezané dlažební kostky spojují nádech luxusu a originality s odolností a kvalitou přírodního kamene. Žulová kostka perfektně vynikne v kombinaci se žulovými obrubníky, popřípadě vytvořením olemování pomocí černé žulové řezané kostky.

Vytvořte si kousek přírody iu vás doma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trvanlivost kamenných kostek je ověřena staletími. Dlažební kameny jsou skvělým doplňkem jakéhokoli místa, kterému poskytnou příjemnou atmosféru.

Materiál:  Přírodní kámen
Druh: žula - dlažební kostky
Barva: šedá
Rozměr D x V : 8x8cm
Tloušťka: 8 cm
Povrchová úprava: přírodní
Tolerance: +/-
Hmotnost m²:  
množství na palete / hmotnost:  
Použití: exteriér
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dlažební kostky štípané a řezané, obrubníky ze žuly, čediče a pískovce
Hmotnost: 162 kg
barva: šeda
material: žula
produkt: dlažba
púvod: formátovaný
vyuziti: exterier