Vápenec Azuro 60 cm x 40 cm x 2,2 cm - omílaný

870 Kč / m2
Skladem

Venkovní dlažba Vápenec Azuro šedě-modré barvy o rozměrech 60 cm x 40 cm s kalibrovanou tloušťkou 2,2 cm, která během aplikace zajistí rovnoměrný a konzistentní vzhled, usnadňuje pokládku a vytváří příjemný a estetický povrch.

Kamenná dlažba Azuro je dokonalou kombinací krásy a kvality, která svým matným a neplněným povrchem dodává exteriéru neodolatelný šarm. Dlažba vyrobená z přírodního kamene je optimální volbou jako dlažba na terasu, nádherně vynikne kolem bazénu nebo v zahradě. Kromě své estetické hodnoty má Vápenec Azuro také vynikající technické vlastnosti, které zajišťují dlouhou životnost a minimální údržbu. Podrobný popis najdete níže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktické vlastnosti vápencové dlažby oceníte hned z několika důvodů - je vysoko kvalitní, mrazuvzdorná a stálobarevná. Velkoformátová dlažba je navržena s důrazem pro všestranné využití.

Povrch této kamenné dlažby je omílaný, protiskluzový a dostatečně tvrdý, aby odolal běžnému poškrábání a nárazům. Odolnost vůči nepříznivým přírodním vlivům a mechanickému opotřebení zaručuje, že si zachová svůj půvab a kvalitu i po mnoha letech používání. Je určena především do exteriéru jako dlažba na terasu, kolem bazénu, domu, na chodníky, parkovací plochy a další. Z dlouhodobého hlediska jde o ideální materiál pro venkovní použití.

Díky své odolnosti vyžaduje Vápenec Azuro jen minimální údržbu. Nicméně doporučujeme použití speciálního impregnačního přípravku HMK - S 242, který efektivně brání pronikání vody a nečistot do povrchů vyrobených z přírodního kamene. Díky obsaženým látkám tento inovativní produkt nejen chrání, ale také optimalizuje a zvýrazňuje barvu a strukturu kamenné dlažby. 

Podrobné parametry:
 
 
Materiál: Přírodní kámen
Druh: Vápenec - dlažba
Barva: šedomodrá
Rozměr: 60 x 40 cm
Tloušťka: 2,2 cm
Povrchová úprava: omílaná
Hmotnost m²: 54 kg
Obsah balení / hmotnost: 84 ks/1090 kg
Množství na paletě: 20,16 m2
Použití: exteriér
Špárovaní: podle pokládky
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehled produktů z přírodního kamene
Hmotnost: 54 kg
material: vápenec
produkt: dlažba
púvod: velkoformátová
vyuziti: exterier
Obsah balení: 0,24 m²