Břidlice Adara masivní panel 55 cm x 20 cm x 2,5 – 4 cm

1 730 Kč / m2
Skladem

Kamenný obklad břidlice Adara je jedinečný přírodní kámen tmavě šedé až černé barvy o rozměrech 55 x 20 cm a tloušťce 2,5 až 4 cm, který zaujme hned na první pohled.

Patří mezi oblíbené masivní obkladové panely sestávající z kousků kamene s různými délkami a šířkami, které jsou sestaveny tak, aby vytvořily tvar Z. Tento tvar znamená, že přechod z jednoho kusu na druhý je nenápadný a zároveň přirozený. Pohledová strana kamene je přírodní, zadní zase rovná – řezaná a na síťce.

Vyznačuje se svojí odolností vůči povětrnostním podmínkám, barevnou stálostí a snadnou údržbou, proto je vhodný jak do vnitřního, tak i vnějšího prostředí. Už při vstupu do interiéru navodí příjemnou atmosféru jako obklad v předsíni, dodá styl obývacím pokojům, ale také moderním kuchyním.

V exteriéru břidlice Adara nabízí také několik možností. Vytvoří vynikající výsledek jako obklad na fasádě, soklech, balkonech nebo oživí vchod přímo do Vašeho domu.

Obkládání je jednoduché, zvládne to každý domácí kutil, proto není zapotřebí žádný specialista. Pro lepení obkladu doporučujeme šedé flexibilní lepidlo F-DBK, které naleznete také v naší nabídce.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen z pravého přírodního kamene
Hmotnost: 65 kg
barvy: Černá / šedá
material: bridlice
produkt: obklad
vyuziti: exterier, pásky