Břidlice Skalitz masivní panel 55 cm x 20 cm x 2,5 – 4 cm

1 730 Kč / m2
Skladem

Obkladový panel Břidlice Skalitz zaujme živými, výraznými barevnými přechody, které přitáhnou a upoutají každého kolemjdoucího. Směs různých barev od hnědé, přes rezavou až po zlatožlutou, tvoří na hotovém povrchu stěny vyváženou hru barev.

Jednotlivé břidlicové panely jsou v rozměrech 55 x 20 cm o tloušťce 2,5 až 4 cm a tvaru Z, které do sebe pěkně zapadají a vytvářejí skvělou symfonii. Zadní strana kamene je řezána a kvůli vyšší pevnosti má síťku, což umožňuje jednoduchou montáž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V interiéru, ale i exteriéru nabízí spoustu možností a všude si můžete vychutnat osobitou atmosféru tohoto přírodního kamene. Ve vnitřních prostorách je oblíbený jako obklad na zeď ať už v předsíni, kuchyni nebo obývacích místnostech, kde pěkně vynikne právě svou originalitou.

Díky své mrazuvzdornosti, trvanlivosti a odolnosti vůči povětrnostním podmínkám je ideální do venkovních prostor. Oživí a dodá šmrnc jako obklad na fasádě domu, soklem, sloupem nebo starému plotu.

Jedinečnost a barevnost kamene ještě více vynikne po použití impregnačního přípravku HMK S 242 se zvýrazněním barvy – mokrý efekt a zároveň mu dodá patřičnou ochranu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehled produktů z přírodního kamene
Hmotnost: 65 kg
barvy: Hnědá / žlutá
material: bridlice
produkt: obklad
vyuziti: exterier, pásky