Kvarcit Reus masivní panel 55 cm x 20 cm x 2,5 – 4 cm

1 790 Kč / m2
Skladem

Kamenný obklad kvarcit Reus je šedo – stříbrné barvy, jehož vzhled je stejně jedinečný jako přirozeně krásný. Robustní panely jsou o rozměru 55 x 20 cm o tloušťce 2,5 x 4 cm ve tvaru Z, což umožňuje snadné lepení a téměř neviditelné průchody mezi jednotlivými kusy. Zadní strana kamene je opracována do hladké plochy, která má pro vyšší pevnost nalepenou ještě síťku.

Uvnitř i venku, vlhkém i teplém prostředí – tento přírodní kámen přežil miliony let a proto od přírody přesvědčí dlouhou trvanlivostí, mrazuvzdorností a hlavně odolností vůči nevyzpytatelnému počasí. V interiéru vytvoří chvíle pohody a bude poutačem pohledů ať už jako obklad na stěnu v chodbách, obývacích prostorách, kuchyni, ale i obložení krbu tímto panelem dokonale zapadne do celkového obrazu.

Skvělé zvýraznění a originalitu dodá Vašemu venkovnímu prostoru právě kvarcit Reus. Využití v exteriéru se meze nekladou. Zajímavý efekt vytvoří jako obklad na celé fasádě, soklech, sloupech, starých zdech, nebo zvýraznit jím můžete vstup přímo do Vašeho domu.

K lepení je nejlepší použít kvalitní flexibilní lepidlo přímo na přírodní kámen F-DBK, které naleznete také v naší nabídce.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladové panely z přírodního kamene: travertin, mramor, břidlice a kvarcit
Hmotnost: 75 kg
barvy: šedá
material: Kvarcit
produkt: obklad