Břidlice Castor masivní panel 55 cm x 20 cm x 2,5 – 4 cm

1 730 Kč / m2
Skladem

Obkladový přírodní kámen břidlice Castor je mimořádný prvek, jehož paleta barev sahá od pískové, hnědé a světle béžové až po jednotlivé prvky šedé. Tento masivní panel je v rozměrech 55 x 20 cm v tloušťce 2,5 až 4 cm a má tvar Z, což umožňuje spojování jednotlivých kusů jako dílky „puzzle“. Kámen je ze zadní strany opracován do hladké plochy a pro vyšší pevnost má aplikovanou síťku, což umožňuje jednodušší montáž.

Pomocí masivních obkladových panelů můžete svoji nemovitost zvelebit zvenčí i zevnitř. V interiéru dodá nádech luxusu jako obklad na zeď, Vašemu schodišti, obývacím prostorům, kuchyni, krbu dokonce i v zimní zahradě jsou přírodní kameny vrcholem, který upoutá pozornost každého, kdo má rád hřejivou a příjemnou atmosféru.

Nápadům na obložení stěn v kamenném vzhledu se meze nekladou. Obzvlášť vhodný je do exteriéru, protože je mrazuvzdorný, trvanlivý a odolný vůči povětrnostním podmínkám. Zvelebit tímto výjimečným přírodním obkladem je možno celou fasádu domu čímž dosáhnete venkovského vzhledu, nebo jen části jako jsou sokly, okolí oken, sloupy či starý plot.

Díky jednoduché manipulaci je lepení těchto panelů možné i pro méně zručné řemeslníky. Důležité je však použít vhodné flexibilní lepidlo F - DBK.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen z pravého přírodního kamene
Hmotnost: 65 kg
doplnok1: lomový
doplnok2: lámaný
material: bridlice
produkt: obklad
púvod: štípaný
vyuziti: exterier, pásky