Travertin Classic Beige Premium CC 80 cm x 40 cm x 1,4 cm

1 250 Kč / m2
Skladem

Travertin Classic Beige CC je jedinečný velkoformátový přírodní produkt o rozměrech 80 x 40 cm a tloušťce 1,4 cm. Rozmanitost barev, kresby a struktury u travertinu jsou obrovské. Zde se prolíná béžová barva s hnědavými podtóny, povrch kamene je matný s kresbou CC (cross cut) – řezání napříč žilami a póry zůstávají neplněné – takové něco dokáže vytvořit jen matka příroda.

Přírodní kámen jako je travertin Classic Beige v jeho teplém barevném odstínu, vykouzlí pozitivní energii a náladu kdekoli ve vašem domě. S oblibou se používá v interiéru jako obklad na zeď, ale také jako dlažba ať už v kuchyni, obýváku nebo ložnici, zapadne do každého stylu od moderního po klasický. Díky svým protiskluzovým vlastnostem zajišťuje bezpečnost i ve vlhkých prostorách jako jsou koupelny.

Další výhodou travertinu je mrazuvzdornost a odolnost, proto je vhodný rovněž do exteriéru jako venkovní dlažba na terasu, nebo kolem bazénu. Přirozeně krásný a elegantní nádech vytvoří obklad na fasádě domu, soklech i plotech.

Čištění je jednoduché, nečistoty zameťte měkkým koštětem nebo opláchnete vlažnou vodou s mýdlem určeným na přírodní kámen HMK P 324.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Materiál: Přírodní kámen
Druh: Travertín 
Barva: béžová s hnědavými podtóny
Rozměr: 80 x 40 cm
Tloušťka: 1,4 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný, neplnený
Hrana dlažby : řezaná
Hmotnost m²: 35 kg
množství na palete / hmotnost: 34 m2
Tolerancia řezu:
Použití: exterier, interiér
Spárovaní ano
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehled produktů z přírodního kamene
Hmotnost: 35 kg
barva: smotanova
material: travertin
produkt: obklad, dlažba
púvod: velkoformátová
vyuziti: interier
Obsah balení: 0,32 m²