Travertin Classic Beige Premium VC 80 cm x 40 cm x 1,4 cm

1 390 Kč / m2
Skladem

Travertin Classic Beige je jedním z nejprodávanějších velkoformátových druhů přírodního kamene o rozměru 80 x 40 cm v tloušťce 1,4 cm. Elegantní béžovo-hnědé tóny s matným povrchem a kresbou VC (vein cut) – řezání po žilách, dělají tento kámen jedinečným. Dlaždice působí přirozeně díky otevřeným pórům na povrchu, které jsou pro travertin charakteristické.

Bez váhání jej lze použít v interiéru jako obklad na zeď nebo dlažbu. Obklad z travertinu Classic Beige je obzvlášť vhodný do koupelny – je praktický zároveň ideální pro kombinaci s podlahovým vytápěním a z koupelny vytvoří osobní oázu pohody. Dlaždice jsou samozřejmě vhodné i pro jiné obytné prostory, ať už jde o dlažbu do kuchyně, obývací pokoj, nebo ložnici.

Exteriér také nezanechá bez povšimnutí. Rozzáří a dodá šmrnc jako obklad na fasádu, sokly nebo oživí vchod do domu. Travertin je mrazuvzdorný proto jej lze položit i venku jako dlažbu na terasu, balkony, ale příjemný pocit navodí i kolem bazénu.

Barvu a kresbu kamene umíme zintenzivnit pomocí vhodné impregnace HMK 242 – se zvýrazněním barvy – navodit tzv. mokrý efekt, která mu zároveň poskytne potřebnou ochranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Materiál: Přírodní kámen
Druh: Travertín 
Barva: béžovo-hnědá
Rozměr: 80 x 40 cm
Tloušťka: 1,4 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný, neplněný
Hrana dlažby : řezaná
Hmotnost m²: 35 kg
množství na palete / hmotnost: 34 m2
Tolerance řezu:
Použití: exterier, interiér
Spárovaní ano
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Velkoformátová dlažba a velkoformátový obklad do interiéru a exteriéru
Hmotnost: 35 kg
barva: smotanova
material: travertin
produkt: obklad, dlažba
púvod: velkoformátová
vyuziti: interier
Obsah balení: 0,32 m²