Travertin Classic Beige Premium CC 120 cm x 60 cm x 2 cm

1 750 Kč / m2
Skladem

Travertin Classic Beige CC patří mezi oblíbené velkoformátové přírodní kameny o rozměru 120 x 60 cm a tloušťce 2 cm. Pyšní se béžovou barvou s jemně hnědými podtóny a kresbou CC - řezání napříč žílou.

Travertin je typický svojí pórovitostí, kdy se mohou póry buď vyplnit, nebo zůstávají volné neboli nevyplněné. U tohoto druhu přírodního kamene jsou póry nevyplněné a povrch matný, což vyzdvihuje jeho přirozenou krásu.

Díky svým jedinečným vlastnostem jako jsou mrazuvzdornost, prostiskluzovost a hlavně snadná údržba, což ocení zejména rodiny s dětmi. Travertin vhodný jak pro vnitřní, tak venkovní použití. Položené velkoformátové dlaždice v interiéru jako dlažba v předsíni, obýváku nebo kuchyni vyzařují klid a jednoduchost. Travertin Classic Beige je rovněž vhodný na obklady stěn kde zaujme svým elegantním efektem.

Při použití tohoto béžového přírodního kamene, nezůstane ani exteriér bez povšimnutí. Oživí a dodá šmrnc jako obklad fasádě domu, soklům nebo starému plotu. Velkoformátové dlaždice pěkně splynou s okolím i ve formě dlažby na terasu, balkony nebo okolí bazénu.

Pokud toužíte po odpočinku a příjemném prostředí vytvořeným přírodním kamenem, je travertin Classic Beige správná volba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Materiál: Přírodní kámen
Druh: Travertín 
Barva: Béžová - smetanová
Rozměr: 120 x 60 cm
Tloušťka: 2 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný
Hrana dlažby : řezaná
Hmotnost m²: 54 kg
množství na palete / hmotnost:
Tolerancia rezu:
Použití: exterier, interiér
Spárovaní ano
Mrazuvzdornost: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehled produktů z přírodního kamene
Hmotnost: 54 kg
barva: smotanova
material: travertin
produkt: obklad, dlažba
púvod: velkoformátová
vyuziti: interier
Obsah balení: 0,7442 m²