Travertin Classic Beige VC 120 x 60 cm x 2 cm, matný - neplněný

3 hodnocení
1 890 Kč / m2
Skladem

Travertin Classic Beige VC je originální velkoformátový přírodní kámen o rozměrech 120 x 60 cm o tloušťce 2 cm. Na dlaždicích se prolínají světlé a tmavší béžové tóny s kresbou VC – vein cut, řezání po žilách. Navzdory barevným rozdílům travertinových kamenů spolu při pokládce velmi dobře ladí. Povrch je matný, póry neplněné, což vyzdvihuje jeho přirozený charakter a zapadne do jakéhokoli prostředí.

Díky svým vlastnostem jako je mrazuvzdornost, prostiskluznost, tvrdost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. V interiéru je často používán jako kamenná dlažba do předsíně, chodby, obývacího pokoje, ale své kouzlo vytvoří také v kancelářských prostorách. Pro jeho jedinečný vzhled lze použít jako kamenný obklad v kuchyni, koupelně či na krb, kde se hodí téměř ke každému stylu bydlení.

Množství možností nabízí také v exteriéru jako kamenná dlažba na terase, balkoně, ale iu bazénu dokáže navodit příjemnou atmosféru. Pro lepení doporučujeme použít bílé flexibilní lepidlo NKF, jelikož je travertin pórovitý přírodní kámen, mohlo by se stát, že šedé lepidlo přestoupí a tím dojde ke změně barevného odstínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Materiál: Přírodní kámen
Druh: Travertín Beige
Barva: Béžová - smetanová
Rozměr: 120 x 60 cm
Tloušťka: 2 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: matný - neplněný
Hrana dlažby : řezaná
Hmotnost m²: 54 kg
množství na palete / hmotnost: 22 m2
Tolerancia rezu:
Použití: exterier, interiér
Spárovaní ano
Mrazuvzdornost: ano