Travertin Classic VC 180 x 120 tl. 2 cm, matný – plněný

4 644 Kč –53 %
Classic 180x120x2 cm plneny
4 644 Kč –53 % 2 150 Kč / m2
Skladem

Travertin Classic VC je jedinečný 100% přírodní produkt ve velkoformátu 180 cm x 120 cm o tloušťce 2 cm.

Základní barva je smetanová s viditelným hnědavým žilováním VC – vein cut (řezání po žilách) a matným povrchem. Hlavní charakteristikou travertinu jsou otvory v kameni způsobené únikem oxidu uhličitého, avšak u tohoto formátu jsou póry vyplněny, povrch tak zůstává rovný a tedy nenáročný na údržbu.
Každá dlaždice je jedinečně vytvořena přírodou s náhodnými výraznými vzory a vzhledem. Kámen se díky vysoké tepelné vodivosti dobře hodí pro podlahové topení, což je obzvláště příjemné, zejména v koupelně při chůzi naboso. Do interiéru vnese teplý a přirozený vzhled jako dlažba do každého obývacího pokoje, kuchyně, nebo vstupních prostor. Travertin Classic VC poskytuje zajímavé akcenty nejen na podlaze, ale svou originalitu ukáže i jako obklad na zeď.

Díky své odolnosti proti povětrnostním podmínkám a mrazuvzdornosti jej lze použít i v exteriéru k vytvoření nadčasové dlažby na terase, která nikdy neomrzí.

Při dobré péči zůstane povrch přírodního kamene dlouho krásný. Podlahu lze jednoduše zametat, vysávat a následně omývat vhodným čistícím prostředkem jako je HMK P 324 – mýdlo na kámen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeho krása vynikne v koupelně, obývacím pokoji, předsíni, kuchyni nebo v kancelářských či obchodních prostorách. Jelikož je travertin porézní přírodní kámen, mohlo by se stát, že by šedé lepidlo přestoupilo a tím by mohlo dojít ke změně barevného odstínu kamene, proto doporučujeme použít bílé lepidlo na obklady a dlažby z přírodního kamene.

Materiál: Přírodní kámen
Druh: Travertín 
Barva: smetanově - bílá
Rozměr: 180 x 120 cm
Tloušťka: 2 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: kartáčovaný, neplnený
Hrana dlažby : řezaná
Hmotnost m²: 53 kg
Tolerance řezu: +/- 1 mm
Použití: interiér
Spárovaní ano
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Velkoformátová dlažba a velkoformátový obklad do interiéru a exteriéru
Hmotnost: 37 kg
barva: smotanova
material: travertin
produkt: obklad, dlažba
púvod: velkoformátová
vyuziti: interier
Obsah balení: 2,16 m²