Travertin Classic VC 180 x 90 tl. 2 cm, kartáčovaný – neplněný

3 159 Kč –38 %
classic 180 x 90 x 2 cm neplneny
3 159 Kč –38 % 1 950 Kč / m2
Skladem

Travertin Classic je elegantní velkoformátový přírodní kámen o rozměrech 180 cm x 90 cm o tloušťce 2 cm. Pyšní se jemnou smetanovou barvou s výraznou hnědavou kresbou podél žilováním VC – vein cut a kartáčovaným povrchem. Pórovitost tvoří charakteristickou povahu kamene, která je vizuálně viditelná a tím se stává jedinečným.
Porézní povrch působí jako přirozený protiskluz, proto je oblíbenou volbou v interiéru jako dlažba do koupelny, kuchyně nebo obývacích prostor, kde zároveň vytvoří pozitivní energii. Kombinace travertinu a podlahového topení je ideální spojení, protože dlažba udrží teplo a uvolňuje jej pomalu. S tímto přírodním kamenem na podlahovém topení jsou studené nohy minulostí. Příjemnou domácí atmosféru dokáže navodit i ve formě obkladu na zeď kdekoli v domě.
Tento produkt si při správné exteriérové pokládce poradí také s teplotami pod nulou, takže je zcela mrazuvzdorný a zároveň odolný vůči povětrnostním podmínkám. Pro moderní zakrytí terasy je nejlepší použít velké formáty dlaždic s minimální spárou, ty dodávají povrchu ucelený a elegantní vzhled.

Přírodní kámen ve světlých odstínech a otevřenými póry jako je travertin classic je třeba lepit bílým flexibilním lepidlem NKF, aby nedošlo po použití šedého lepidla k přestoupení a následnému zabarvení kamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeho krása vynikne v koupelně, obývacím pokoji, předsíni, kuchyni nebo v kancelářských či obchodních prostorách. Jelikož je travertin porézní přírodní kámen, mohlo by se stát, že by šedé lepidlo přestoupilo a tím by mohlo dojít ke změně barevného odstínu kamene, proto doporučujeme použít bílé lepidlo na obklady a dlažby z přírodního kamene.

 

Materiál: Přírodní kámen
Druh: Travertín 
Barva: smotanovo - bílá
Rozměr: 180 x 90 cm
Tloušťka: 2 cm kalibrovaná
Povrchová úprava: kartáčovaný, neplněný
Hrana dlažby : řezaná
Hmotnost m²: 53 kg
Tolerance řezu: +/- 1 mm
Použití: interiér
Spárovaní ano
Mrazuvzdornost: ano

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Velkoformátová dlažba a velkoformátový obklad do interiéru a exteriéru
Hmotnost: 53 kg
barva: smotanova
material: travertin
produkt: obklad, dlažba
púvod: velkoformátová
vyuziti: interier
Obsah balení: 1,62 m²