Břidlice Adara masivní panel - rohový prvek

1 730 Kč / bm
Skladem

Břidlice Adara je unikátní přírodní kámen s charakteristickým tmavě šedým až černým odstínem. Panel je o rozměrech 55 x 20 cm a tloušťce mezi 2,5 až 4 cm. Tato břidlice poutá pozornost už při prvním pohledu. Rohový prvek k těmto panelům dodává stěnám skutečnou kamennou autenticitu.

Toto obložení patří mezi populární masivní panely, které jsou sestaveny z individuálních kusů kamene s různými délkami a šířkami tak, aby vytvořily unikátní a zajímavý design. Díky tvaru Z je přechod z jednoho kamene na druhý nenápadný a zároveň přirozený. Pohledová strana kamene je přírodní, zadní strana je rovná - řezaná a umístěná na síťce.

Přidělte svému interiéru jedinečný vzhled s kamennými panely Břidlice Adara – skutečným výrazem elegance a stylu.

Obkládání je jednoduché, zvládne to každý domácí kutil, proto není zapotřebí žádný specialista. Pro lepení obkladu doporučujeme šedé flexibilní lepidlo F-DBK, které naleznete také v naší nabídce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento materiál je charakterizován svojí odolností vůči extrémním povětrnostním podmínkám, barevnou stálostí a snadnou údržbou, takže je dokonalý pro použití v interiéru i exteriéru. Hned při vstupu do interiéru vytvoří obklad v předsíni příjemnou a pohostinnou atmosféru. Přinese eleganci obývacím pokojům a moderní vzhled kuchyním.

Při použití v exteriéru, břidlice Adara nabízí nesčetné možnosti. Může být vynikající volbou pro obklad fasád, soklů, balkonů nebo pro oživení vchodu do Vašeho domu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen z pravého přírodního kamene
Hmotnost: 36 kg
barvy: Černá / šedá
material: bridlice
produkt: obklad
vyuziti: exterier, pásky