Mramor Black - rock face

1 hodnocení
1 250 Kč / m2
Skladem

Obkladový přírodní kámen mramor Black rock face je jak už název napovídá tmavě šedé až černé barvy s krásným bílým žilováním o průměru 5 až 40 cm a tloušťku 2 – 5 cm. Zadní strana je hladká, což umožňuje snadnou manipulaci i montáž, kterou zvládne každý kutil nebo mistr.

Pyšní se vlastnostmi jako jsou mrazuvzdornost, odolnost vůči povětrnostním vlivům, stálost a díky jeho robustnosti jej nepoškodí ani menší nárazy. Je skvělým a hlavně elegantním doplňkem do exteriéru, ale svoji kreativitu jistě využijete iv interiéru.

Ve vnitřních prostorách je s oblibou využíván jako obklad na zeď v kuchyni, obývacích prostorách nebo si jím můžete nechat obložit a zároveň zviditelnit Váš krb. Mramor Black rock face se bude také obzvláště vyjímat jako přírodní obklad na fasádě domu, soklech, garáži, sloupech nebo oživí fádní plot. V obou případech tento obklad dodá velmi pěkný rustikální, útulný a přirozený vzhled.

Takový druh kamene má dva způsoby obkládání a to: bezespárově nebo se spárami. Naše cena za 1m2 je při způsobu obkládání se spárami 2 až 5 cm. Zde doporučujeme připočítat +5% obkladu navíc pro případné dořezy a doladění. Při obkládání bezespárově je třeba počítat + 20% obkladu navíc, jelikož při tomto způsobu obkládání je třeba důkladné přizpůsobení jednotlivých částí obkladu těsně k sobě. Záleží jen na Vás, který způsob si vyberete, ale chybu neuděláte ani při jednom z nich.

K ošetření přírodního kamene lze použít impregnaci HMK S 242 – se zvýrazněním barvy (navodí tzv. mokrý efekt), nebo HMK S 234 – bez zvýraznění barvy. Obě tyto impregnace zabrání pronikání vody, špíny mastnot a nečistot do povrchu kamene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rock face - skalní obklad z přírodního kamene
Hmotnost: 75 kg
barvy: Černá / šedá
material: mramor
produkt: obklad