Břidlice Skalitz masivní panel - rohový prvek

1 730 Kč / bm
Skladem

Břidlicový obkladový panel Skalitz vás okamžitě zaujme svojí živelností a výraznými barevnými přechody, které upoutají pozornost každého, kdo prochází kolem. Dynamická kombinace barev, která se pohybuje od působivé hnědé, přes fascinující rezavou až po stříbrně zlatou, na finálním povrchu stěny vytváří harmonickou hru odstínů.

Břidlicové panely jsou navrženy ve velikosti 55 x 20 cm a tloušťce mezi 2,5 a 4 cm. Jejich zajímavý tvar Z jim umožňuje vytvářet dokonalou symfonii, kdy do sebe navzájem zapadají. Řezaná zadní strana kamene je vybavena síťkou pro zvýšení pevnosti, což zjednodušuje a zrychluje proces montáže. Rohový prvek těchto panelů z přírodního kamene dotváří dokonalý kamenný vzhled břidlicových stěn.

Břidlicový obkladový panel Skalitz je skvělou volbou pro každého, kdo chce svému domovu dodat jedinečný a výrazný vzhled.

Jedinečnost a barevnost kamene ještě více vynikne po použití impregnačního přípravku HMK S 242 se zvýrazněním barvy – mokrý efekt a zároveň mu dodá patřičnou ochranu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento přírodní kámen skvostně doplňuje interiéry i exteriéry, kde vytváří osobitou atmosféru plnou autenticity. Jeho použití v interiérech je velmi oblíbené, především jako stěnový obklad v předsíních, kuchyních či obývacích pokojích, kde jeho originalita opravdu vynikne.

Silné stránky tohoto kamene, jako jsou mrazuvzdornost, trvanlivost a odolnost vůči nehostinným povětrnostním podmínkám, jej předurčují pro využití v exteriérech. Břidlice Skalitz dodá šmrnc na fasádách domů, soklech, sloupech nebo i starých plotech, čímž je oživí a zvýší jejich estetickou hodnotu.

Unikátnost a barevnost tohoto přírodního kamene lze ještě více vystoupit s použitím impregnačního přípravku HMK S 242, který zvýrazní jeho barvu pomocí „mokrého efektu“ a zároveň mu poskytne adekvátní ochranu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehled produktů z přírodního kamene
Hmotnost: 36 kg
barvy: Hnědá / žlutá
material: bridlice
produkt: obklad
vyuziti: exterier, pásky