Břidlice Castor masivní panel - rohový prvek

1 730 Kč / bm
Skladem

Obkladový přírodní kámen břidlice Castor je mimořádným prvkem s paletou barev, která sahá od pískové přes hnědou až po světle béžovou, s jednotlivými šedými prvky. Tento robustní panel má rozměry 55 x 20 cm, tloušťku od 2,5 do 4 cm a formu Z, což umožňuje jeho skládání jako puzzle. Rovněž je tvarován i rohový prvek, který dodá stěnám umocněný pocit kamenné stavby. Kámen je na zadní straně upraven do hladké plochy a pro zvýšenou pevnost je opatřen síťkou, což usnadňuje montáž.

Díky jednoduché manipulaci je lepení těchto panelů možné i pro méně zručné řemeslníky. Důležité je však použít vhodné flexibilní lepidlo F - DBK.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní obkladové panely vám poskytnou jedinečnou příležitost obohatit vzhled vaší nemovitosti, a to nejen zvenčí, ale také zevnitř. Tento luxusní obklad na zdi dodá osobitý šarm schodišti, obývacímu prostoru, kuchyni, krbu a dokonce i zimní zahradě. Přírodní kameny jsou vrcholem dokonalosti a každý, kdo má v oblibě teplou a příjemnou atmosféru, se jimi snadno nechá okouzlit.

Obložení stěn v kamenném vzhledu poskytuje nekonečné možnosti. Je ideální volbou pro exteriér, protože je odolný vůči mrazu, trvanlivý a odolává i nejnáročnějším povětrnostním podmínkám. S použitím rohového prvku můžete vylepšit celou fasádu domu a dosáhnout venkovského vzhledu. Případně můžete obkladové panely břidlice Castor použít jen na některé části, jako jsou sokly, obvod oken, sloupy nebo starý plot. Zkrátka, s tímto obkladem můžete dát své nemovitosti osobitý šarm a vzhled, který okouzlí každého.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladový kámen z pravého přírodního kamene
Hmotnost: 36 kg
doplnok1: lomový
doplnok2: lámaný
material: bridlice
produkt: obklad
púvod: štípaný
vyuziti: exterier, pásky