Kvarcit Reus masivní panel - rohový prvek

1 730 Kč / bm
Skladem

Kamenný obklad z kvarcitu Reus v šedo-stříbrné barvě vyzařuje jedinečnost a přirozenou krásu. Robustní panely o rozměru 55 x 20 cm a tloušťce od 2,5 do 4 cm jsou tvarovány do formy Z, což usnadňuje lepení a zajišťuje téměř neviditelné přechody mezi jednotlivými kusy.

Rohový prvek těchto panelů následně dodává stěnám skutečný kamenný vzhled. Zadní strana kamene je vybroušena na hladkou plochu a pro zvýšenou pevnost je na ní přilepená síťka.

K lepení je nejlepší použít kvalitní flexibilní lepidlo přímo na přírodní kámen F-DBK, které naleznete také v naší nabídce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento přírodní kámen, který přežil miliony let v různých podmínkách – od vlhkého po suché, od teplého po studené, vyniká svojí dlouhodobou trvanlivostí, mrazuvzdorností a odolností vůči nevyzpytatelnému počasí. Jeho přítomnost v interiéru přinese chvíle klidu a harmonie a stane se atraktivním prvkem, ať už jako obklad na stěně v chodbách, obývacích prostorách, kuchyni, nebo jako obložení krbu. Kvarcit Reus skvěle zapadne do celkového obrazu interiéru.

Jednou z jeho významných vlastností je schopnost zvýraznit a přidat originalitu do vašeho vnějšího prostoru. Kvarcit Reus je ideální volbou pro exteriérové aplikace, kde se meze fantazií nekladou. Může sloužit jako obklad na celé fasádě, soklech, sloupech, starých zdech nebo může výrazně zdokonalit vstup do vašeho domu. Přírodní kámen přidá jedinečný a stylový výraz každému prostoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obkladové panely z přírodního kamene: travertin, mramor, břidlice a kvarcit
Hmotnost: 36 kg
barvy: šedá
material: Kvarcit
produkt: obklad